Spotkanie Forum 1:1

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TADBI
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 62
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:33
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Grupa

Spotkanie Forum 1:1

Post autor: TADBI »

Za kilka dni pierwszy raz od momentu powstania forum pasjonatów zajmujących się wykonywaniem kopii broni będzie można zobaczyć, poznać bliżej ludzi , którzy mają taką pasję. Odbędzie się mała wystawa w GOK- u. Jeśli macie chęć to zapraszam.Odpowiedz do tematu Forum Jeden do jednego. Strona Główna -> Forum i stronka - sprawy techniczne i nie tylko
http://www.jedendojednego.fora.pl/forum ... 4-135.html
Awatar użytkownika
MKF
Główny moderator
Główny moderator
Posty: 836
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 21:33
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: V> RP
Kontakt:

Re: Spotkanie Forum 1:1

Post autor: MKF »

Fajna sprawa, niestety trochę daleko jak dla mnie ale liczę na relację zdjęciową jak nie na Forum 1:1 to dla naszego :) Powodzenia!
Awatar użytkownika
tisio
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2147
Rejestracja: 29 paź 2012, o 06:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin

Re: Spotkanie Forum 1:1

Post autor: tisio »

No, ja się chyba też skuszę na wyjazd, ale dopiero w niedzielę :( , bo w sobotę mam weselisko.A tak chciałoby się posiedzieć w sobotę wieczorkiem przy ognisku, wypić piwko i pogadać...
Bóg, Honor, Ojczyzna
Awatar użytkownika
TADBI
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 62
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:33
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Grupa

Re: Spotkanie Forum 1:1

Post autor: TADBI »

Z tym ogniskiem to jeszcze nic pewnego, Pani Szefowa GOK u nie za bardzo jest za tym aby ono było. Mówi, że komary, może będzie padać,drewno będzie mokre.Do zobaczenia w niedzielę.
Awatar użytkownika
tisio
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2147
Rejestracja: 29 paź 2012, o 06:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin

Re: Spotkanie Forum 1:1

Post autor: tisio »

Jak co, to mogę kogoś zabrać w niedzielę rano, bo mam miejsce w bolidzie :) Tylko od razu uprzedzam, że szału z replikami nie będzie, bo i uczestników na razie mało się zapowiedziało...
Bóg, Honor, Ojczyzna
Awatar użytkownika
TADBI
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 62
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:33
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Grupa

Re: Spotkanie Forum 1:1

Post autor: TADBI »

Tisio. Mój drogi kolego . Byłeś na wystawie prac naszego forum 1:1 osobą number one. Nie wspomnę o redaktorze lokalnej gazety z którym prowadziłeś rozmowę lekko licząc 15 min. Faktem ,,niestety "jest, że Twoje karabiny zrobiły OGROMNĄ furorę i każdy był przekonany, że są prawdziwe. Pozdrawiam Cię serdecznie i mocno ściskam. Do zobaczenia za rok. PS. Pozdrowienia od mojej żony, pierogi i bigos to prawdziwa bajka.Kto nie był niech żałuje.
Awatar użytkownika
Wędrus
Administrator
Administrator
Posty: 2741
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 20:59
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Galicja

Re: Spotkanie Forum 1:1

Post autor: Wędrus »

Dałoby radę jakąś fotkę? :ukłon:
"Prawdziwy Polak nie kradnie, tylko zdobywa w walce, konfiskuje albo rekwiruje"
Awatar użytkownika
TADBI
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 62
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:33
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Grupa

Re: Spotkanie Forum 1:1

Post autor: TADBI »

Szanowni koledzy. Trochę cierpliwości roszę. Najpierw niech pojawią się niusy na naszym forum , potem pokażemy wszystko. Zapewniam,będzie ciekawie.
Awatar użytkownika
tisio
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2147
Rejestracja: 29 paź 2012, o 06:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin

Re: Spotkanie Forum 1:1

Post autor: tisio »

TADBI pisze:Tisio. Mój drogi kolego . Byłeś na wystawie prac naszego forum 1:1 osobą number one. Nie wspomnę o redaktorze lokalnej gazety z którym prowadziłeś rozmowę lekko licząc 15 min. Faktem ,,niestety "jest, że Twoje karabiny zrobiły OGROMNĄ furorę i każdy był przekonany, że są prawdziwe. Pozdrawiam Cię serdecznie i mocno ściskam. Do zobaczenia za rok. PS. Pozdrowienia od mojej żony, pierogi i bigos to prawdziwa bajka.Kto nie był niech żałuje.
Bez przesady, że byłem numerem 1.Twoje DP i hełmiki były wspaniałe.Najlepszym przykładem jest to, że mając na głowie hełm M 42 byłem święcie przekonany, że to oryginał... No i to stwierdzenie, że to replika :omg: Mam nadzieję na spotkanie w szerszym gronie modelarzy za rok, bo imprezka była naprawdę świetna. :)Pozdrawiam i ogromny całus dla małżonki :-D
Bóg, Honor, Ojczyzna
Awatar użytkownika
TADBI
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 62
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:33
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Grupa

Re: Spotkanie Forum 1:1

Post autor: TADBI »

Organizator spotkania przygotował na gorąco niewielki materiał. Można zobaczyć go tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=Ncg21R3mW8w
Moje osobiste wrażenia z naszego spotkania są bardziej pozytywne niż mogłem oczekiwać. Spotkałem się ze wspaniałymi ludźmi, idealnie zorganizowaną imprezą,bardzo dobrym zapleczem. Jeszcze długo będę z przyjemnością wspominał tamte dni i jeśli wszystko się powiedzie w następnym roku spotkamy się kolejny raz.
Awatar użytkownika
tisio
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2147
Rejestracja: 29 paź 2012, o 06:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin

Re: Spotkanie Forum 1:1

Post autor: tisio »

Na przyszły rok trzeba by się bardziej przygotować po względem ubiorów...
Bóg, Honor, Ojczyzna
Awatar użytkownika
TADBI
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 62
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:33
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Grupa

Re: Spotkanie Forum 1:1

Post autor: TADBI »

Mój drogi kolego. W przyszłym roku nie wymigasz się weselem. Musisz przyjechać jeden dzień wcześniej , a ja postaram się wytłumaczyć Ci , że Polacy piją jeszcze inne napoje , nie tylko piwo.
Możesz mi wierzyć, ale najgorszym nauczycielem nie jestem (dwa lata stażu UK). Pozdrawiam ja i moją żona Bożenka. Ściskamy Cię mocno i do zobaczenia. Ps. Obiecałeś plany -pamiętasz? :popijawa: :spoko:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”