Kufa miedza

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie

Kufa miedza

Post autor: DEX »

Mam pytanie.kurde sasiad zaoral miedze tak ze zasypal mi slopki graniczne.teraz pytanie postawie plot ale jak to zrobic zeby byl dobrze tzn na slopkach czy cofnac w pole do mnie pare cm
No i 2 pytanie 2 lata temu robil oprysk i spalil mi tuje.no nic mu nie powiedzialem posadzilem nowe tuje maja ok 160cm teraz. I cos mi sie zdaje ze w tym roku zas bedzie pryskal bo se posial zboze.czy bedzie mi musial zaplacic za drzewka jak mi spali i jak mu to udowodnic?
Awatar użytkownika
stomek
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1154
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 11:00
Województwo: Mazowieckie
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stolicy okolice

Re: Kufa miedza

Post autor: stomek »

Dex proponuję podzielić się z nami swoimi problemami jak już wytrzeźwiejesz :brecht:
Wszystkie prezentowane przedmioty zostały znalezione podczas rodzinnych spacerów na giełdach i targach staroci ,nie zostały w żaden sposób namierzone oraz wydobyte za pomocą wykrywacza metali czy podobnych urządzeń.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły
Has thanked: 110 times
Been thanked: 242 times

Re: Kufa miedza

Post autor: explokera »

stomek pisze:
23 mar 2019, o 19:47
Dex proponuję podzielić się z nami swoimi problemami jak już wytrzeźwiejesz :brecht:

To pewnie będzie gdzieś tak po żniwach :brecht: :brecht: :brecht:
These users thanked the author explokera for the post:
DEX
Rating: 5.56%
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
grzesiek75
SIERZANT
SIERZANT
Posty: 139
Rejestracja: 31 paź 2012, o 14:00
Województwo: Wybierz
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Kufa miedza

Post autor: grzesiek75 »

Jak się nie mylę gdy postawisz płot w granicy to sąsiad będzie współwłaścicielem. Także malowanie czy jaki kolwiek remont będzie waszym wspólnym wydatkiem. Proponuję postaw na swoim terenie A wówczas będzie mógł Cię w D.... pocałować. Możesz przypiepszyć nawet betonowy na 2 m ( był jakiś przepis co do wysokości ). Na granicy musisz mieć zgodę sąsiada co do rodzaju ogrodzenia tj. Wasza wspólna decyzja
These users thanked the author grzesiek75 for the post:
DEX
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie

Re: Kufa miedza

Post autor: DEX »

Dzieki za odpowiedz po wyplacie jede po slupki :zgoda: :piwko: :popijawa:
a tak na marginesie dzis sobota :diabełek: :piwko: :popijawa: :gitarzysta: :brawo: :piwko: :piwko: :piwko:
no ale mnie to wk..wia.tak poza tym
marcin121
Kapitan
Kapitan
Posty: 786
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:01
Województwo: Wybierz
Has thanked: 23 times
Been thanked: 33 times

Re: Kufa miedza

Post autor: marcin121 »

DEX pisze:
23 mar 2019, o 19:33
Mam pytanie.kurde sasiad zaoral miedze tak ze zasypal mi slopki graniczne.teraz pytanie postawie plot ale jak to zrobic zeby byl dobrze tzn na slopkach czy cofnac w pole do mnie pare cm
No i 2 pytanie 2 lata temu robil oprysk i spalil mi tuje.no nic mu nie powiedzialem posadzilem nowe tuje maja ok 160cm teraz. I cos mi sie zdaje ze w tym roku zas bedzie pryskal bo se posial zboze.czy bedzie mi musial zaplacic za drzewka jak mi spali i jak mu to udowodnic?
Jak jesteś złośliwy I to bardzo to zgłoś ten fakt spalenia drzewek do Agencji
Oni już go nauczą jak używać herbicydów o dopłatach może zapomnieć
Aby zapisz godzinę kiedy pryskał
Jest to problem okrutny pseudo rolnicy nagminnie niszczą uprawy sami sobie
These users thanked the author marcin121 for the post:
DEX
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie

Re: Kufa miedza

Post autor: DEX »

No spalil mi dziad jeden 60 tuji .tera bede go filowal i plot postawie.
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek
Has thanked: 96 times
Been thanked: 75 times

Re: Kufa miedza

Post autor: slawek153 »

Agencja ARRiMRR się nie pier*oli jeśli chodzi o opryski, sam fakt możliwości zgłoszenia powinien skutecznie wystraszyć Rolnika.
A doczepić się jest do czego, Atest opryskiwacza czy jest aktualny, tak samo kurs chemizacyjny ważny 5 lat, godzina zabiegu tylko wieczorna, siła wiatru nie przekraczająca 3 km/H, oraz czy jest przez rolnika prowadzony zeszyt z zapisanymi opryskami i informacjami sposobności ich dokonania. Sam fakt spalenia okolicznych drzewek stawia rolnika w bardzo nieprzychylnej sytuacji.
Skoro spalił 60 drzewek jego obowiązkiem jest zapłacić odszkodowanie, w przeciwnym razie uprzejmie donosisz. Ja bym tego nie zostawił.
These users thanked the author slawek153 for the post:
DEX
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie

Re: Kufa miedza

Post autor: DEX »

Dzieki kolego .mozesz mi nie wierzyc ale chcialem byc dobry zostawilem kawal dzialki zeby do chalupy wjechal at ten h...j tak mi bruzdzi jak plot postawie po slopkach to taczko bedzie wozil wegiel na opal.zostanie mu 250 cm drogi.nie mozesz byc za dobry ciule posrane.
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Kufa miedza

Post autor: slawek153 »

Nie próbowałeś z nim rozmawiać???
Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie

Re: Kufa miedza

Post autor: DEX »

Nie da sie.powiedz mi kolego jak gadac z kims komu dajesz dojazd z wlasnej woli do chalupy a ten zaorywuje ci miedze .zasypuje slupki graniczne i ma cie w dupie?pryska kiedy chce i ma w dupie twoje drzewka bo mu chasty rosna.?przepracowalem w uj czasu za granica i tam jak pryskaja to maja fartuchy na opryskiwaczach zeby nie popryskac pola sasiada a u nas maja to w dupie jada i jak leci.
I cos mi sie zdaje ze ciul przekopal jeden slupek bo mu nie pasowal pod parking co se zrobil.tera wazwe geodete niech mi jeszcze raz wymierzy i dam mu 1 dzien a po tem kopie.oczywiscie pismo i polecone zeby sie nie wymigal
Powiem wam za dobry nie mozesz byc.bo to uje wykorzystaja.inna sprawa za nim je inny gosc i jemu zagrodzil dojazd bo jego dzialka a tu se mysli ze bedzie gral ale jyz nie w tym roku juz ja mu te nuty popie...ole.
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Kufa miedza

Post autor: slawek153 »

Dziwny człowiek z tego rolnika, jakiś nie cywilizowany.
Było tego drzewkami nie darować, byś dziś miał spokój.
Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie

Re: Kufa miedza

Post autor: DEX »

No mowie wam.ciul i tyle czlek chcial byc dobry,a tera ma.dzis to chyba trza byc chamem bo cie zjedzą.jak mowi stare przyslowie:czemu swiat jest pelen glubcow?bo mądry ustepuje glupiemu.ale czasem miarka sie przelewa.trza chyba ostro grac.i miec w dupie innych.
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Kufa miedza

Post autor: slawek153 »

Zasiej na jego polu przebijaki do opon, zapewniam cię że się ucieszy sąsiad.
Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie

Re: Kufa miedza

Post autor: DEX »

:spoko:
:popijawa: :piwko: :diabełek: dziękować za wszystkie rady na pewno wykorzystam .dzięki koledzy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”