Kufa miedza

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
Awatar użytkownika
lunatyk
SIERZANT SZTABOWY
SIERZANT SZTABOWY
Posty: 191
Rejestracja: 31 sty 2017, o 20:04
Województwo: Podkarpackie
Has thanked: 3 times
Been thanked: 11 times

Re: Kufa miedza

Post autor: lunatyk »

:brecht: :brecht: Naskładaj mu niewybuchów za domem i zadzwoń na psy :brecht: :brecht:

Ja miałem problem z durnym sąsiadem , robił mi koleiny po kolano na polu , rozmowa nic nie dała , pomogły brony do góry zębami , już więcej tamtędy nie pojechał . :brecht: :brecht:
These users thanked the author lunatyk for the post:
DEX
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
Dżulka
Generał Broni
Generał Broni
Posty: 2021
Rejestracja: 28 gru 2012, o 12:05
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: lubuskie
Has thanked: 138 times
Been thanked: 195 times

Re: Kufa miedza

Post autor: Dżulka »

Że przytoczę klasyka,,, kto mieczem wojuje, od miecza ginie,,, sprawa na bank skończy się u dzielnicowego i w sądzie. Poproś geodetę o okazanie granic, powiadom pisemnie sąsiada o terminie okazania. Ustal przy sołtysie czy dzielnicowym ( musi sporządzić notatkę) warunki i sposób ogrodzenia, wspomnij przy okazji o opryskach chwastobójczych. Załatw sprawę w formalny sposób, bo będziesz kopał się z koniem do końca życia.
These users thanked the author Dżulka for the post:
DEX
Rating: 5.56%
"Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie z zadartym nosem." Magdalena Samozwaniec.
Awatar użytkownika
Catadero
Forumowy reporter
Forumowy reporter
Posty: 1668
Rejestracja: 29 paź 2012, o 09:35
Województwo: Wybierz

Re: Kufa miedza

Post autor: Catadero »

Będzie się kopał z koniem?
Chyba z osłem :-x

C.
marcin121
Kapitan
Kapitan
Posty: 786
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:01
Województwo: Wybierz

Re: Kufa miedza

Post autor: marcin121 »

Dżulka pisze:
24 mar 2019, o 08:18
Że przytoczę klasyka,,, kto mieczem wojuje, od miecza ginie,,, sprawa na bank skończy się u dzielnicowego i w sądzie. Poproś geodetę o okazanie granic, powiadom pisemnie sąsiada o terminie okazania. Ustal przy sołtysie czy dzielnicowym ( musi sporządzić notatkę) warunki i sposób ogrodzenia, wspomnij przy okazji o opryskach chwastobójczych. Załatw sprawę w formalny sposób, bo będziesz kopał się z koniem do końca życia.
I typ powie że się nie zgadza z pomiarem i co mu zrobisz Nic trzeba sądownie wytyczac granice działki Mieszkam na wsi i to dość patologicznej trzeba przyjąć do wiadomości że do pewnych osób cywilizacja nie dotarła Trzeba sięgnąć po środki bardziej przyziemne np sztachetowanie po kryjomu Na wsi policji sie nie boją dzielnicowy wniosek wystawi jakaś grzywna poleci a typ dalej będzie robił mu szkode tylko solidne trzęsienie portfela albo portek da mu po prostu nauczke
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”