Dzierżawa lasu dla poszukiwań.

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
marecki
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 168
Rejestracja: 29 sie 2018, o 06:51
Województwo: Świętokrzyskie

Re: Dzierżawa lasu dla poszukiwań.

Post autor: marecki »

Też problem !-wiedzą Ale nie chcą wiedzieć o masie niewybchow i innych pozostałości .nikt nie chce słyszeć.aby to usunąć...
Marguz2
CHORAZY
CHORAZY
Posty: 261
Rejestracja: 26 lut 2017, o 20:36
Województwo: Lubelskie

Re: Dzierżawa lasu dla poszukiwań.

Post autor: Marguz2 »

A co ma do niewybuchów wkz? Jakby Nadleśnictwo miało z tym problem to oni by pozwolenia nie dali, a naprawdę bardzo miło i pozytywnie zostałem przez Nich potraktowany. Tak z zupełnie innej beczki to ostatnio się czuję jak zaszczute zwierzę, a nie obywatel...
Marguz2
CHORAZY
CHORAZY
Posty: 261
Rejestracja: 26 lut 2017, o 20:36
Województwo: Lubelskie

Re: Dzierżawa lasu dla poszukiwań.

Post autor: Marguz2 »

No i dalszy ciąg farsy, dzwonię do WKZ dopytuję, dopytuję, że coś długo nie odpowiadają na moją odpowiedź i co się dzieje z moją sprawą. 3 razy mnie przełączano, aż trafiłem do osoby która oznajmiła mi, że faktycznie pismo dotarło, ale bez map i dlatego odrzucają, ja mówię, że na sto procent mapy były z zaznaczonymi działkami itp, na co dostaję odpowiedź, proszę zadzwonić jutro bo poszukam, może gdzie indziej mapy z pana korespondencji zostały umieszczone, a tak najpewniej to nic pan nam nie przesłał... nóż mi się otwiera...
Więc zadzwonię jutro może znajdą moje dokumenty, a jak nie to co ? to od nowa wszystko i znów miesiąc czekania i znów kolejne 2 tygodnie...
Awatar użytkownika
siwy_x
SPEC
SPEC
Posty: 348
Rejestracja: 1 lis 2012, o 22:44
Województwo: Wybierz

Re: Dzierżawa lasu dla poszukiwań.

Post autor: siwy_x »

ale sobie poczynają... dwa komplety nosić i na jednym stemple że wpłynęło dodatkowo na karteczce zapisać dane tego co przyjmował...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”