Dzierżawa lasu dla poszukiwań.

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
Marguz2
SIERZANT
SIERZANT
Województwo: Lubelskie

Re: Dzierżawa lasu dla poszukiwań.

Post autor: Marguz2 » 11 mar 2019, o 21:39

Dobra dostałem dzisiaj zgodę pisemną jednego z muzeów, także dołączam to do dokumentów dla konserwatora i wysyłam cały pakiet z niecierpliwym oczekiwaniem na (pozytywną) odpowiedź. Trzymać kciuki!
Awatar użytkownika
witmos
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Witold

Post autor: witmos » 13 mar 2019, o 11:02

Ja taką promesę na przyjęcie przedmiotów zabytkowych otrzymałem od muzeum regionalnego bez problemu, zresztą już kolejny raz z rzędu. Dokument jest już u konserwatora. Dziwię się potraktowaniu sprawy przez tamte "muzea". Przecież mają na etacie zwykle archeologa, który może określić wcześniej wartość historyczną znalezisk i zdecydować o ich ewentualnym przejęciu przez muzeum. W moim przypadku tak było kilka razy. W sprawie Marguza2 w ten sposób postępowania "muzeum" wyraża brak jakiegokolwiek zainteresowania, tracąc możliwość pozyskania wartościowych znalezisk.
Marguz2
SIERZANT
SIERZANT
Województwo: Lubelskie

Post autor: Marguz2 » 13 mar 2019, o 15:47

Zgadzam się z Tobą zupełnie, niestety tak to czasami bywa, ale na szczęście tak jak pisałem, mam już zgodę innego Muzeum i teraz czekam na odpowiedź Konserwatora. Powodzenia w poszukiwaniu Witmos, nie udzielam się, ale śledzę Twój wątek.
Awatar użytkownika
witmos
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Witold

Post autor: witmos » 13 mar 2019, o 16:35

Dzięki Marguz2, Tobie również życzę wielkich znalezisk nie koniecznie dla muzeum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”