tak na podniesienie adrenaliny

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
Awatar użytkownika
perkun
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy
Posty: 384
Rejestracja: 1 lut 2013, o 19:30
Województwo: Wybierz

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: perkun »

No u nas też "mądrych" ludzi nie brakuje ;) to chyba kultowy przykład :D:D:D http://www.youtube.com/watch?v=4Ha5HcX_BBU
Obudowy ,laminaty i inne graty

https://www.wloczykij-forumposzukiwaczy ... 78#p159378

All-1->Eldorado->IDX->KPOT-2->Cibola->FortunaM /M2/QuasarARM/Golden Mask 4WD/ Fortuna Pro2/Fortuna S
Awatar użytkownika
Pigor
Generał Brygady
Generał Brygady
Posty: 1383
Rejestracja: 19 lis 2012, o 23:35
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: kraina 1000 jezior

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: Pigor »

Wasze wcześniejsze fajne, ale w końcu udało mi się znaleźć to czego szukałem. Gościowi pomimo sprzętu zabrakło częściowo szczęścia: http://www.youtube.com/watch?v=I1VNPqQBTMM . Był kiedyś o nim artykuł. Po trzech miesiącach w szpitalu, wyszedł z niego o własnych siłach, nie napisali jednak czy wrócił do skakania.
Poszukiwania to nie hobby-to choroba.
Pozdrawiam
Pigor
harc
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 41
Rejestracja: 2 sty 2013, o 01:20
Województwo: Wybierz

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: harc »

widzieliście jego rękę jak mu drżała, maximum adrenaliny.Base jumping to jeden z niebezpieczniejszych takich sportów.Rekord świata to 29 M ? skok ze statuy Chrystusa w Rio skoczek ten sam co skakał ze stratosfery czyli szalony Felix
a tu dwa linki dla ciekawskich niestety reportaże ni po polsku ale pokazują to środowisko jeden tez nie kończy się zbyt dobrze

http://www.youtube.com/watch?v=R-vjutwJyY4
http://www.youtube.com/watch?v=kPdktcNpFQ8
a to extra nasz krajan jako tester napięcia http://www.youtube.com/watch?v=5TFwUYW0sBs :idiota:
Awatar użytkownika
naziir
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 286
Rejestracja: 18 lis 2012, o 15:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: naziir »

harc pisze:gostek jest z Ukrainy wpisalem w youtube nicka z filmiku mustang wanted
jest tego wiecej ci kolesie to jednak świry :idiota:

milego ogladania :D tamten filmik to nic ten dopiero ściska zwieracze :ukłon: :omg:


http://www.youtube.com/watch?v=mozYoPICQJE

"głupich się nie sieje; sami się rodzą!" :pokręcony:
Musieli mieć naprawdę ułomnych psychicznie przodków
i wieeeelką skłonność do dziedziczenia tej ułomności,
błędnie przez niektórych oglądających nazywaną "odwagą" :patelnia: :pokręcony: :źle:
"Dwa miecze, jedna pochwa..."
Awatar użytkownika
Dżulka
Generał Broni
Generał Broni
Posty: 2021
Rejestracja: 28 gru 2012, o 12:05
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: lubuskie

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: Dżulka »

Nigdy w życiu, tutaj nie zajrzę :zakrywa:
"Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie z zadartym nosem." Magdalena Samozwaniec.
Awatar użytkownika
loopess
Moderator
Moderator
Posty: 628
Rejestracja: 13 lis 2012, o 20:52
Województwo: Łódzkie
Imię: Michał
Lokalizacja: SAMO CENTRUM KRAJU

Re: Odp: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: loopess »

No trzeba mieć za przeproszeniem nasrane w garnek...
Wycinanie,frezowanie i grawerowanie cnc w materiałach drewnopochodnych tworzywach sztucznych oraz aluminium.
Grawerowanie oraz cięcie ploterem laserowym co2.
WWW.LOOP-TECH.PL
Awatar użytkownika
Jacol303
Major
Major
Posty: 896
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:52
Województwo: Wybierz

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: Jacol303 »

Witam,
Filmik naprawdę fajny i adrenalinka musiała być spora :-D
Są na świecie ludzie uzależnieni od adrenaliny, sam wiem czym to pachnie jak adrenalina skacze do granic krytycznych.
Osobiście uwielbiam nurkowanie głębokie połączone z penetracją wraków. I nie ma tu wielkiej różnicy czy jesteś 80 metrów nad ziemią czy pod powierzchnią wody możesz liczyć tylko i wyłącznie na własne umiejętności i doświadczenie ;)
Pozdrawiam,
Jacol303

" Słodko jest za Polskę umierać "
https://www.youtube.com/watch?v=vKIdRsMcQVw
krzysio
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 60
Rejestracja: 17 mar 2013, o 17:26
Województwo: Wybierz

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: krzysio »

Jacol303 pisze:Filmik naprawdę fajny i adrenalinka musiała być spora
A jazdę ścigaczem na jednym kole z prędkością ponad 100km/h środkiem ruchliwej drogi też nazwiesz adrenaliną. :?: Dla mnie to bezmózgowie totalne. :idiota:
Awatar użytkownika
naziir
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 286
Rejestracja: 18 lis 2012, o 15:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: naziir »

Jacol303 pisze:Witam,
Filmik naprawdę fajny i adrenalinka musiała być spora :-D
Są na świecie ludzie uzależnieni od adrenaliny, sam wiem czym to pachnie jak adrenalina skacze do granic krytycznych.
Osobiście uwielbiam nurkowanie głębokie połączone z penetracją wraków. I nie ma tu wielkiej różnicy czy jesteś 80 metrów nad ziemią czy pod powierzchnią wody możesz liczyć tylko i wyłącznie na własne umiejętności i doświadczenie ;)
Adrenalina?? OK... :-D
Ale te wybryki nazwał bym "Autodestrukcją", bo prędzej czy później ręka Ci się omsknie i zaliczysz upadek, po którym placek ziemniaczany albo mięso mielone z Biedronki lepiej wygląda niż Ty po upadku :-(
To raczej "próba samobójcy", dziś się nie spier...oliłem, ale jutro się spierd...lę bo naoliwili dźwig którego elementów się trzymałem na 80 metrach... :pokręcony: :-x :-(

Nie mów mi, że to fajny sport!... :pokręcony: :mur: :zakrywa: :-D :-D :-D
"Dwa miecze, jedna pochwa..."
Awatar użytkownika
naziir
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 286
Rejestracja: 18 lis 2012, o 15:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: naziir »

To samobójstwo i "ŻENADA IDIOTÓW"! :idiota: :pokręcony:
\
A co niektóre osoby z tego forum, nawet nie chcą oglądać takiej "głupoty"!!! :pokręcony:
"Dwa miecze, jedna pochwa..."
Awatar użytkownika
Jacol303
Major
Major
Posty: 896
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:52
Województwo: Wybierz

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: Jacol303 »

krzysio pisze:
Jacol303 pisze:Filmik naprawdę fajny i adrenalinka musiała być spora
A jazdę ścigaczem na jednym kole z prędkością ponad 100km/h środkiem ruchliwej drogi też nazwiesz adrenaliną. :?: Dla mnie to bezmózgowie totalne. :idiota:
Witam,
Krzysiu, jadąc sportowym motocyklem na jednym kole środkiem ruchliwej drogi zagrażasz nie tylko sobie ale też innym. W przypadku tych chłopaków zagrazaja tylko sobie...każdy robi to co lubi. Jedni zbierają znaczki, motyle i cholera wie co jeszcze, inni wspinają się na budynki bez zabezpieczenia, a jeszcze inni na dźwigi. "Dla Ciebie to bezmózgowie" dla innych sposób na życie. Każdy ma swoje zdanie i prosiłbym o uszanowanie zdania drugiej osoby oraz nie wyzywanie od idiotów :diabełek:


Nazir:" To samobójstwo i "ŻENADA IDIOTÓW"! :idiota: :pokręcony:
\
A co niektóre osoby z tego forum, nawet nie chcą oglądać takiej "głupoty"!!! :pokręcony:"
Nikt nikogo nie zmusza do oglądania czegokolwiek ;)

"To raczej "próba samobójcy", dziś się nie spier...oliłem, ale jutro się spierd...lę bo naoliwili dźwig którego elementów się trzymałem na 80 metrach... :pokręcony: :-x :-( "
Co do naoliwienia dźwigu masz całkowitą rację, aczkolwiek myśle że ów chłopak sprawdził najpierw czy elementy dźwigu nie są naoliwione.

"Nie mów mi, że to fajny sport!... :pokręcony: :mur: :zakrywa: :-D :-D :-D"
Co do sportu to jednym się podoba, a innym nie. Nikt nikogo i do niczego nie zmusza.Do puki im się to podoba, a ich najbliźsi sie na to godzą to dlaczego mieli by tego nie robić?
Swoją drogą popatrz na ludzi którzy wykopują urwiłapy i znoszą je do domów lub kamienic i bloków mieszkalnych... :zakrywa: Oni są o wiele groźniejsi gdyż zagrażają nie tylko sobie ale i ludziom ich otaczającym. Podobnie sprawa wygląda z pijanymi za kierownicą itp.
Każdy ma swoje zdanie na ten temat i ja szanuję zdanie innych ludzi, jednak mam cichą nadzieję że i moje zdanie zostanie uszanowane :zgoda:
Pozdrawiam,
Jacol303

" Słodko jest za Polskę umierać "
https://www.youtube.com/watch?v=vKIdRsMcQVw
Awatar użytkownika
naziir
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 286
Rejestracja: 18 lis 2012, o 15:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: naziir »

Jacol303 pisze:
Jacol303 pisze: A jazdę ścigaczem na jednym kole z prędkością ponad 100km/h środkiem ruchliwej drogi też nazwiesz adrenaliną. :?: Dla mnie to bezmózgowie totalne. :idiota:
Witam,
Krzysiu, jadąc sportowym motocyklem na jednym kole środkiem ruchliwej drogi zagrażasz nie tylko sobie ale też innym. W przypadku tych chłopaków zagrazaja tylko sobie...każdy robi to co lubi. Jedni zbierają znaczki, motyle i cholera wie co jeszcze, inni wspinają się na budynki bez zabezpieczenia, a jeszcze inni na dźwigi. "Dla Ciebie to bezmózgowie" dla innych sposób na życie. Każdy ma swoje zdanie i prosiłbym o uszanowanie zdania drugiej osoby oraz nie wyzywanie od idiotów :diabełek:
Nikt nikogo nie zmusza do oglądania czegokolwiek ;)


Co do naoliwienia dźwigu masz całkowitą rację, aczkolwiek myśle że ów chłopak sprawdził najpierw czy elementy dźwigu nie są naoliwione.


Co do sportu to jednym się podoba, a innym nie. Nikt nikogo i do niczego nie zmusza.Do puki im się to podoba, a ich najbliźsi sie na to godzą to dlaczego mieli by tego nie robić?
Swoją drogą popatrz na ludzi którzy wykopują urwiłapy i znoszą je do domów lub kamienic i bloków mieszkalnych... :zakrywa: Oni są o wiele groźniejsi gdyż zagrażają nie tylko sobie ale i ludziom ich otaczającym. Podobnie sprawa wygląda z pijanymi za kierownicą itp.
Każdy ma swoje zdanie na ten temat i ja szanuję zdanie innych ludzi, jednak mam cichą nadzieję że i moje zdanie zostanie uszanowane :zgoda:

Jacol303 - Ty wyraziłeś Swoje zdanie w tym temacie, a my z Krzysiem swoje i uszanujmy się nawzajem :zgoda:

Co do tego czy to się podobało, jeśli forumowicze piszą że więcej nie wejdą w ten temat to po co wklejać i ciągnąć takie coś??

A kolega jeśli jest "fanem" takich "sportów?..." to prosimy prywatnie na you tube sobie oglądać :spoko: bo tutaj to jest "tylko zaśmiecaniem forum", skoro większości się nie podoba :źle:

Dziękuję, więcej tematu nie komentuje, i nie wdaje się w "przepychanki" :brawo:
"Dwa miecze, jedna pochwa..."
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: yukon »

Naziir,tytul wyraznie mowi ze jest to temat podnoszacy adrenaline,jak ktos nie lubi ,niech nie wchodzi w ten temat :-D
Ja tam lubie takie filmy ogladac,jesli ktos nie ryzykuje zyciem innych osob to niech sobie robi co chce,osobiscie podziwiam takich ludzi.
Czym sie rozni chlopak wiszacy na tej belce 150 metrow nad ziemia, od goscia ktory wspina sie na k2 czy tez nurkuje w jaskiniach?,
Moze cyrkowca ktory chodzi po linie bez zapezpieczenia tez nazwiesz idiota?
Pewnie bilbys brawo jak wszyscy w cyrku. :brawo:
Pozdro,niema sie o co spinac chlopaki :-D
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
naziir
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 286
Rejestracja: 18 lis 2012, o 15:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: naziir »

Yukon :spoko: :pozdro:
"Dwa miecze, jedna pochwa..."
harc
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 41
Rejestracja: 2 sty 2013, o 01:20
Województwo: Wybierz

Re: tak na podniesienie adrenaliny

Post autor: harc »

tak dla odnowienia tematu fajny filmik :brawo:

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,1 ... by%C5%82..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”