Ktoś buduje sobie zamek

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Ktoś buduje sobie zamek

Post autor: slawek153 »

Częściowo musi być tylko dla mnie i wszystkich z forum Wlóczykija.pl inni wstępu na jezioro nie mają :brecht: ;)
Awatar użytkownika
cudawianki
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 323
Rejestracja: 29 gru 2016, o 22:22
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Piotrek

Re: Ktoś buduje sobie zamek

Post autor: cudawianki »

Panowie nie chcecie w tym zobaczyć nuty romantyzmu.Przypomina mi się "Testosteron "i tekst o tym że to wszystko pewnie dla jakiejś laski.Czy każdy z nas nie zrobił jakiejś głupoty dla swojej ukochanej :-D
Ps.Nic nie jarałem :grozi:
cuda-wianki
z ironią o rzeczach niezwykłych, nadzwyczajnych ale nierealnych lub nieosiągalnych; CUDA NA KIJU :-D
Awatar użytkownika
mlody1975
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 161
Rejestracja: 1 mar 2017, o 15:58
Województwo: Lubelskie
Imię: andrzej

Re: Ktoś buduje sobie zamek

Post autor: mlody1975 »

luger1979 pisze:
10 lip 2018, o 22:20
Tutaj widać kontrast między zwykłymi ludźmi a tymi którzy mają dużo pieniędzy. Zwykły Kowalski ma problem z wycięciem drzewa na swojej działce, a taki bogacz może osuszyć jezioro, wyciąć tysiąc drzew w miejscu gdzie to jest prawnie zabronione i postawić sobie zamek. Nie ma sprawiedliwości.
W kraju który rzeźbi zwykłego Kowalskiego do granic możliwości, gdzie zwykłych złodziei nazywa się byznesmenami, gdzie tworzy się pod nich przepisy trudno znaleźć sprawiedliwość :milczy:
Do wiadomości co niektórych nie jestem sfrustrowanym nierobem. Mam przyzwoitą (jak na kogoś bez plecaka pracę, płacę ponad 20lat wszelakie składki) ale już ciężko patrzeć co w tym kraju się wyprawia
Dzięki Bogu że wszystkiego nie da się kupić za miliony
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć
Awatar użytkownika
bralczyk
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy
Posty: 397
Rejestracja: 2 paź 2017, o 21:59
Województwo: Mazowieckie
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ktoś buduje sobie zamek

Post autor: bralczyk »

Rzeczywistość nie jest taka czarno-biała i zero-jedynkowa : najjaskrawszym tego przykładem jest Roman Kluska, twórca OPTIMUSA, którego zaorała skarbówka. A ile mniejszych biznesów upadło przez niejasne przepisy i zatrzymanie działalności ?
"Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał, wrogów poszukam sobie sam, dlaczego ku..a mać bez przerwy, poucza ktoś w co wierzyć mam"
Stare wino i młode kobiety czynią mężczyznę szczęśliwym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”