Chwile zwątpienia

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
Awatar użytkownika
PREDATOR
SIERZANT
SIERZANT
Posty: 125
Rejestracja: 13 lis 2012, o 23:36
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Wschód nieco mniej bliski

Chwile zwątpienia

Post autor: PREDATOR »

Witam wszystkie forumowiczki :cmok: i forumowiczów :popijawa: Podejrzewam że każdy z was miał podobne bolączki ,ciekawy jestem jak sobie radzicie z podobnym problemem?Ja o mały włos nie roztrzaskałem patyka o drzewo.Ale podobno patyk to ostatnie ogniwo w łańcuchu poszukiwacza,liczy się fart i miejscówka.A jak to wygląda u was? jak dajecie sobie z tak poważnym problemem radę? :)
Awatar użytkownika
Betty
Porucznik
Porucznik
Posty: 575
Rejestracja: 24 paź 2012, o 22:29
Województwo: Wybierz

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: Betty »

Po powrocie do domu chwila rozmowy na mini-czacie i......dalej w teren :) Powodzenia :spoko:
Awatar użytkownika
PREDATOR
SIERZANT
SIERZANT
Posty: 125
Rejestracja: 13 lis 2012, o 23:36
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Wschód nieco mniej bliski

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: PREDATOR »

Ja na czacie nie piszę ,nie nadążam :sad:
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10902
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: yukon »

Ja jak sie tak nalaze po szczytach a kieszenie pelne tylko lusek :dusi: a dobry sygnal to puszka po karpackim mocnym :dusi: , to siadam gdzies na gorce,wyciagam kanapke i rozmyslam o tych zolnierzach ktorzy umierali na tych szczytach,pozniej laduje browarka, i odrazu wraca chec do poszukiwan :)
Jak przychodzi zniechecenie to nalezy sobie zrobic przerwe,i tylko czytac neta i ogladac fanty,po jakims czasie znowu wroca checi :spoko:
Zwlaszcza polecam temat Reya ze Lwowa,dobra motywacja :-D
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
Galek
ST.SIERZANT-SZTABOWY
ST.SIERZANT-SZTABOWY
Posty: 224
Rejestracja: 15 paź 2012, o 00:11
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: Galek »

Na siłę też nie kop ,bo tylko się zniechęcisz ;)
Jak się mocno napalisz wtedy leć w teren ,pooglądaj różne fora itp. jakie ludzie mają trafienia ,motywuje ;)
Pozdrawiam Damian
Awatar użytkownika
vel skansen
Porucznik
Porucznik
Posty: 742
Rejestracja: 30 paź 2012, o 12:34
Województwo: Wybierz

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: vel skansen »

PREDATOR pisze:Ja na czacie nie piszę ,nie nadążam :sad:
Nie bierz do głowy. Ja też nie nadążam (mimo to próbuję), ale integracja pomaga i dopinguje. Nie pozostawaj poza "zasięgiem", bo kontakt z innymi właśnie inspiruje.
Pozdrawiam.
vel...
Awatar użytkownika
wolfram
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1974
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:18
Województwo: Wybierz

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: wolfram »

Najwazniejszy jest dystans do tego co robisz :) Przesadny "glod fantow" moze naprawde zniechecic :sad:
Ja osobiscie bywajac w Polsce 2 razy do roku , na krotkich urlopach moge sobie pozwolic zaledwie na kilka wypadow w teren :!: I kiedy spotykam sie z ekipa to efekty wypadow schodza na dalszy plan :D iby kazdy z nas lazi machajac kijkiem , a naprawde kazdy z nas tylko sie rozglada za miejscem na rozpalenie ognicha , i rozpoczeciem "biesiady" :dusi:
Mam zaliczony wypad kiedy sprzet nawet nie zostal wyjety z bagaznika :lol: i tez bylo fajnie :spoko:
Choc zaliczylem tez wypady kiedy wykrywka nie byla absolutnie potrzebna grzebalo sie w glebie (i nie tylko ) calkiem inna metoda :lol: a efekt byl....
Pozdrawiam serdecznie i radze sie nie przejmowac tym ze wracajac z pola czy lasu wynikiem poszukiwan jest tylko garsc "polmosow " wazne jest to ze sie bylo i zaliczylo kolejny wypad :spoko:
Wilki nie przejmują się tym co o nich sądzą barany...
Awatar użytkownika
Dżulka
Generał Broni
Generał Broni
Posty: 2021
Rejestracja: 28 gru 2012, o 12:05
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: lubuskie

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: Dżulka »

należy tylko dodać, do powyższych wypowiedzi Kolegów ;) ahoj przygodo

:pozdro:
"Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie z zadartym nosem." Magdalena Samozwaniec.
Gudziuk
SPEC
SPEC
Posty: 1194
Rejestracja: 20 paź 2012, o 20:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: Gudziuk »

Predator tak jak inni mówią złapać luzik, a w moim przypadku sprawdza się też, że miejscówkę, która była/jest fanto nośna na jakiś czas odpuszczam (zapominam, gdzie miała fajne strzały, bo jak nic nie znajdujesz to automatem jeszcze raz machasz tam kijem) i po kilku miechach tam wracam i okazuje się, że co nieco fajnego jeszcze potrafi tam wyskoczyć, a w międzyczasie szukam innych miejscówek, a wówczas masz raczej nastawienie, że za wiele to nie znajdziesz, więc doła łapiesz mniejszego :D
Lepiej być głupcem wśród mędrców niż mędrcem wśród głupców
Awatar użytkownika
rura
Podpułkownik
Podpułkownik
Posty: 989
Rejestracja: 8 lis 2012, o 08:30
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: rura »

Dodam swoje 2 grosiki ,mimo tego że mam opinie drobnego pijaczka , to nigdy w takich momentach nie sięgałem po alko, były załamki i niedosyt, ale właziłem na forum i pisałem do ludzi ,to pomaga... nawet głupie sprzeczki , żarty i "lokalne" konflikty potrafiły sprawić że zapominałem o niepowodzeniu ... nie daj się załamce! pozdrawiam ...
" Wolę ponieść śmierć próbując wstać, niż żyć na kolanach..."
Awatar użytkownika
Goldi
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2012, o 13:05
Województwo: Wybierz

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: Goldi »

Ja jak mam chwile słabości w terenie to opierdzielam kanapeczke :)



*z serem Koniecznie :D
Awatar użytkownika
naziir
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 286
Rejestracja: 18 lis 2012, o 15:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: naziir »

jak żonka chodzi ze mną po miejscówkach to mnie najbardziej z doła leczy seksik :ściska:
:-D
"Dwa miecze, jedna pochwa..."
Awatar użytkownika
Betty
Porucznik
Porucznik
Posty: 575
Rejestracja: 24 paź 2012, o 22:29
Województwo: Wybierz

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: Betty »

naziir pisze:jak żonka chodzi ze mną po miejscówkach to mnie najbardziej z doła leczy seksik :ściska:
:-D
Teraz rozumiem super sygnały które okazują się być opakowaniem z napisem "DUREX" :dusi:
Awatar użytkownika
naziir
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 286
Rejestracja: 18 lis 2012, o 15:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: naziir »

Betty pisze:
naziir pisze:jak żonka chodzi ze mną po miejscówkach to mnie najbardziej z doła leczy seksik :ściska:
:-D
Teraz rozumiem super sygnały które okazują się być opakowaniem z napisem "DUREX" :dusi:

Mała poprawka Betty, małżonka zabezpiecza się hormonalnie, :spoko: :brawo: :brawo: :brawo:
więc "DUREXy" odpadają (jeśli są - to nie moje) :pozdro: :-D :brawo: :brawo: :brawo:
"Dwa miecze, jedna pochwa..."
Awatar użytkownika
urwipołeć
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 249
Rejestracja: 15 lis 2012, o 21:28
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: okolice Strzyzowa

Re: Chwile zwątpienia

Post autor: urwipołeć »

Raz zakopałem sie po pas a sygnał dalejjj dalejjj:) wreszcie cos ? mnie tkneło sprawdziłem bok :) To była obrecz z beczki a Ja centralnie w srodeczku:) sie zaryłem ;) Mnie leczy kawa w terenie na małm kocherku gotuje wode ,siadam z kubeczkiem na kwadrans odpalam fajezke :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”