Niema żartów!!

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cudawianki
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 323
Rejestracja: 29 gru 2016, o 22:22
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Piotrek

Niema żartów!!

Post autor: cudawianki »

:brecht: Czytałem z uśmiechem na twarzy.Ale nie chciał bym się znaleźć w jego sytuacji :zakrywa:

http://slask.onet.pl/slaskie-cztery-god ... em/q75xks1
cuda-wianki
z ironią o rzeczach niezwykłych, nadzwyczajnych ale nierealnych lub nieosiągalnych; CUDA NA KIJU :-D
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10902
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Niema żartów!!

Post autor: yukon »

Ciekawe czy znajdzie pozniej swoj wykrywacz :D
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
przemq
Porucznik
Porucznik
Posty: 592
Rejestracja: 1 lip 2014, o 16:10
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Świętokrzyska kraina cudów, czarów i czołgów.

Re: Niema żartów!!

Post autor: przemq »

kilka razy miałem w zeszył roku kontakt z dziczkami ale wzajemnie się spłoszyliśmy :P
https://www.youtube.com/watch?v=2uYgBBhaUr4&index=1&list=LLYAPZm5Y5ZIHTFeL65tKueQ
Awatar użytkownika
mariusz_w4
Major
Major
Posty: 878
Rejestracja: 20 lis 2012, o 18:42
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Niema żartów!!

Post autor: mariusz_w4 »

ja jesienią wlazłem na takiego śpiocha w niemieckich okopach , spał w najlepsze jak wlazłem na stertę gałęzi pod którą był schowany,wystrzelił z okopu a ja niemal nie dostałem "zawału " :) zatrzymał się gdzieś 50 metrów ode mnie i chwilę patrzył kto go wyrwał ze snu . Potem nie spiesząc się oddalił się w tylko sobie znanym kierunku :)
I przyszło nam spoczywać na tym wzgórzu bracie,wśród buków i jodeł czekając chwili gdy powstaniemy na ostatni szturm,szturm do bram Piotrowych .... M.W
marcin121
Kapitan
Kapitan
Posty: 787
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:01
Województwo: Wybierz

Re: Niema żartów!!

Post autor: marcin121 »

Teraz w dobie Pomoru świń na dziki należy szczególnie uważać . Dziki są na okrągło strzelane wypłoszone agresywne
Więc o atak nie trudno A najgorzej wejść na postrzałka
Awatar użytkownika
viwaldi
Porucznik
Porucznik
Posty: 624
Rejestracja: 13 sie 2014, o 10:44
Województwo: Wybierz

Re: Niema żartów!!

Post autor: viwaldi »

Kilka lat temu spotkalem dzicza mamuske z malymi jak wracalem wieczorem z lesnego rowerowania. Prawie najechalem na nie na lesnej drodze i jak ruszyla na mnie to pobilem wszystkie rekordy jakie tylko byly :) W zyciu tak szybko nie jechalem na rowerze. Pewnie chciala mnie tylko postraszyc (a nie zrobic krzywde) i musze przyznac ze udalo sie jej w 100% ;)
Awatar użytkownika
Komisarz
SIERZANT SZTABOWY
SIERZANT SZTABOWY
Posty: 177
Rejestracja: 9 lut 2014, o 14:54
Województwo: Wybierz
Kontakt:

Re: Niema żartów!!

Post autor: Komisarz »

Dobbbrrree!!!!
Świńskie ryje to.....świńskie ryje,do nich tylko ryje polityków można przyrównać...choć,te ostatnie,nie są tak pancerne!
U mnie co noc ryją przy drodze wysypanej tłuczniem,ubitej,twardej....
Zawsze jak idę do sklepu to się zastanawiam czy one nie używają jakichś nakładek pancernych(jak np.szwaby w 1 wojnie na rogacze)....bo włożyć ryj do ziemi nabitej ostrymi kamieniami,nierzadko szkłem i czym tam jeszcze rolnik ją zaszczycił,i jechać tak kilkanaście metrów....to trzeba mieć zaparcie!

Kolega leśniczy mówił że szukają korzonków i larw......ale jak co noc w tym samym miejscu ryją to jakim cudem te korzonki i larwy cały czas tam są!!
Nie wiem....
Darz dół!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”