Ukryty sejf w domu.

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
luger1979
St. Chorąży Sztabowy
St. Chorąży Sztabowy
Posty: 422
Rejestracja: 25 kwie 2016, o 10:23
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Ukryty sejf w domu.

Post autor: luger1979 »

THC
Awatar użytkownika
bakłażan
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1158
Rejestracja: 20 lut 2013, o 07:59
Województwo: Brak
Imię: Andrzej

Re: Ukryty sejf w domu.

Post autor: bakłażan »

O ja pierdziu :omg: :omg: :omg: . Ile to jeszcze rzeczy pochowanych które się nawet nie śniły
.Tylko puste kłosy dumnie wznoszą się ku niebu, kłosy pełne ziarna w pokorze chylą się ku ziemi.
Awatar użytkownika
stomek
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1154
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 11:00
Województwo: Mazowieckie
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stolicy okolice

Re: Ukryty sejf w domu.

Post autor: stomek »

Odgrzany kotlecik :diabełek:
Wszystkie prezentowane przedmioty zostały znalezione podczas rodzinnych spacerów na giełdach i targach staroci ,nie zostały w żaden sposób namierzone oraz wydobyte za pomocą wykrywacza metali czy podobnych urządzeń.
quanto777
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2017, o 14:24
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Ukryty sejf w domu.

Post autor: quanto777 »

To ja Wam opowiem historię mojego sąsiada. Mieszkałem w Katowicach, w starej kamienicy, przedwojennej. Na tym samym piętrze mieszkał Pan X z mamą. Mama zmarła, a X, stary kawaler, ok 40l mieszkał sobie dalej sam. Dziwak straszny. Opowiadał w "tajemnicy" ,mojemu ojcu o tym, że kosmici go podsłuchują, jakieś niestworzone historie itp. Niegroźny, żył sobie tak z 10 lat. Aż nagle postanowił, że popełni samobójstwo. Pierwszy raz mu nie wyszło, pól roku potem stało się. Mieszkanie zostało po tym zaplombowane i nikt tam nie wchodził przez 2 lata. A potem administracja przyszła posprzątać lokal.
I okazało się, że wśród zagraconego, zaśmieconego barłogu, za szafą, znajduje się się wmurowany sejf. Spoko... policja przyszła,. otwarła. A w środku skarb - starodruki, unikalne białe kruki, książki niesłychanej wartości. Jak zobaczyli, to przyjechała następna ekipa, w rękawiczkach, białych fartuchach, z pojemnikami odpowiednimi, żeby znalezisko bezpiecznie przetransportować. Ekipa z biblioteki narodowej i archeo to aż ręce zacierała na te fanty. Pospisywali, pozabierali.
Wszyscy mieli gościa za świra a on miał takie rzeczy w domu. I tak to jest... nie wiem co się jeszcze gdzie kryje :)
2 chińczyki > Jabel home made > Golden Mask 2 , quazar - ciągle z nim walczę, drugi dla kumpla w trakcie budowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”