Jesienny konkurs foto "Zróbmy swój kalendarz"

Konkursy organizowane przez Forum Włóczykij
Awatar użytkownika
wolfram
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Województwo: Wybierz
Podziękował : 33
Podziękowań: 19

Re: Jesienny konkurs foto "Zróbmy swój kalendarz"

Postautor: wolfram » 13 lis 2017, o 18:28

kinalek1 pisze:...no dałeś ciała wolfram...

Kinalku .. Jesli ja dalem ciala, czyli mówic wprost dalem dupy ... To badz moim godnym nastepca i mnie zastap na tym stanowisku Miej tylko wzglad na fakt, ze jako jeden z nielicznych tutaj siedze tu z pokazanym nie raz ryjem i praktycznie dokladnymi namiarami na mnie, co w swietle nadchodzacych "dobrych zmian" czyni mnie czlowiekiem pozbawionym instynktu samozachowawczego :diabełek: Co nie jest tez absolutnie powodem mojej rezygnacji . Czyn wiec za tem swoja czynnosc godnie i powodzenia zycze. Sam od Ciebie chetnie kupie taki kalendarz .
ps; Wybacz sarkazm (ew cynizm) jakkolwiek bys to chcial interpretowac :ukłon: Nie bylo to moim zamiarem ;)
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta... George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
kinalek1
Porucznik
Porucznik
Województwo: Podkarpackie
Imię: Paweł
Podziękował : 26
Podziękowań: 41

Postautor: kinalek1 » 13 lis 2017, o 18:34

Kinalku .. Jesli ja dalem ciala, czyli mówic wprost dalem dupy ... To badz moim godnym nastepca i mnie zastap na tym stanowisku Miej tylko wzglad na fakt, ze jako jeden z nielicznych tutaj siedze tu z pokazanym nie raz ryjem i praktycznie dokladnymi namiarami na mnie, co w swietle nadchodzacych "dobrych zmian" czyni mnie czlowiekiem pozbawionym instynktu samozachowawczego :diabełek: Co nie jest tez absolutnie powodem mojej rezygnacji . Czyn wiec za tem swoja czynnosc godnie i powodzenia zycze. Sam od Ciebie chetnie kupie taki kalendarz .
ps; Wybacz sarkazm (ew cynizm) jakkolwiek bys to chcial interpretowac :ukłon: Nie bylo to moim zamiarem ;)[/quote]

....jeśli twierdzisz że dałeś dupy....to ja już nie mam nic do dodania...szkoda że nie znalazłeś zastępstwa ....może jeszcze przemyślisz sprawę i dociągniesz temat do końca....jak zauważyłeś wielu forumowiczom zrobiło się przykro....oczywiście nic na siłe....i rozumiem że nie taki miałeś zamiar....
Awatar użytkownika
wolfram
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Postautor: wolfram » 13 lis 2017, o 19:14

yukon pisze:Tos nas fajnie zalatwil filozofie :źle:

Filozofia hmm Jako ogolnie przyjeta jako "pragnienie wiedzy " bardzo mi pochlebia :spoko: Niestety niegodnym tego okreslenia ;) Ale pomijajac jakikolwiek sarkazm czy ironie ( pisze jak najbardziej powaznie) to juz na samym poczatku( na pw itd ) wspominalem ze wzgledu na dosc kontrowesyjne swoje zachowanie nie bede osoba adekwatna do pelnienia w/w funkcji i sa zdecydowanie bardziej popularne ode mnie osoby na tym forum ( jak chocby funkcyjni ,mody czy ci pseudoaktywni na miniczcie itd) Pomijajac jeden z glownych powodow jakie tu podalem (opieka nad kotami przed zblizajaca sie zima) sa jeszcze powody prywatne. Miedzy innymi fakt, ze pomijajac celowa opieszalosc irlandziej sluzby zdrowia ( co nie dziwi ;) ) to pozostaje fakt wielokrotnie wymienianych "dobrych zmian" z ktorymi zderzylem sie jak z murem ( czytaj NFZ i nasza najukochansza sluzba zdrowia :dusi: ). Wymagam w tej chwili dwoch operacji z ktorych jedna wytnie mnie zycia conajmniej na rok i w tej chwili "walka" z tym chorym systemem bardziej mnie absorbuje i tym musze sie miedzy innymi zajac .
Tak wiec wybaczcie czcigodni i jak chcecie to odsadzajcie mnie od czci i wiary ;)
Pozdrowienia dla wszystkich ( w tym takze moich oponentów) c'est la vie jak zwyklem mawiac :diabełek: I wcale sie nad ym nie uzalac :)
Awatar użytkownika
wolfram
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Postautor: wolfram » 13 lis 2017, o 19:20

kinalek1 pisze:Kinalku .. Jesli ja dalem ciala, czyli mówic wprost dalem dupy ... To badz moim godnym nastepca i mnie zastap na tym stanowisku Miej tylko wzglad na fakt, ze jako jeden z nielicznych tutaj siedze tu z pokazanym nie raz ryjem i praktycznie dokladnymi namiarami na mnie, co w swietle nadchodzacych "dobrych zmian" czyni mnie czlowiekiem pozbawionym instynktu samozachowawczego :diabełek: Co nie jest tez absolutnie powodem mojej rezygnacji . Czyn wiec za tem swoja czynnosc godnie i powodzenia zycze. Sam od Ciebie chetnie kupie taki kalendarz .
ps; Wybacz sarkazm (ew cynizm) jakkolwiek bys to chcial interpretowac :ukłon: Nie bylo to moim zamiarem ;)

....jeśli twierdzisz że dałeś dupy....to ja już nie mam nic do dodania...szkoda że nie znalazłeś zastępstwa ....może jeszcze przemyślisz sprawę i dociągniesz temat do końca....jak zauważyłeś wielu forumowiczom zrobiło się przykro....oczywiście nic na siłe....i rozumiem że nie taki miałeś zamiar....[/quote]
Reasumuja i poniekad "odbijajac pileczke" Czynie Cie i namaszczam swoim nastepca :) Pax vobis... i zakonczmy temat :)
ps; Bardzo chcialbym miec taki kalendarz, wiec jak dopniesz dziela to daj znac na PW pliz :ukłon:
Awatar użytkownika
kinalek1
Porucznik
Porucznik
Województwo: Podkarpackie
Imię: Paweł
Podziękował : 26

Postautor: kinalek1 » 13 lis 2017, o 19:58

Reasumuja i poniekad "odbijajac pileczke" Czynie Cie i namaszczam swoim nastepca :) Pax vobis... i zakonczmy temat :)
ps; Bardzo chcialbym miec taki kalendarz, wiec jak dopniesz dziela to daj znac na PW pliz :ukłon:[/quote]

....nie rób z siebie chłopie pośmiewiska pisząc takie bzdury...namaścić to możesz swoje koty....my na forum damy sobie radę i jeśli będzie a widzę że jest zainteresowanie kalendarzem to dopniemy sprawę do końca......

p.s. widziałem ładny kalendarz ze zwierzętami ...sporo ich w necie.....wybierz sobie jakiś....
....a jak takowy sobie zakupisz to nie dawaj mi znać na priw...plizzz...
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Województwo: Śląskie
Podziękował : 32
Podziękowań: 94

Postautor: Yarek vel KIM » 13 lis 2017, o 20:01

Wolfram, nie obrażaj się, ale nie dziw się też naszemu rozżaleniu. Miałeś super pomysł i wszyscy myśleli, że go dopniesz do końca. Nie byłoby problemu gdybyś odszedł/zrezygnował mając wcześniej dogranego następcę. Ale nic. Zawalczymy i damy radę.
Koniec komentowania.
Zamykamy temat!!!
Awatar użytkownika
Gre-gre
Kapitan
Kapitan
Podziękował : 72

Postautor: Gre-gre » 13 lis 2017, o 20:13

A może chce ktoś kubek.... ? Ciul z z kalendarium.... :-D
Mam jeszcze 7 sztuk.... :-x :hmm:
Wysyłam pierwszym 7 osobom za koszty wysyłki.... :)
PS. Macie mi wysłać jakiś medalik :detektyw: :detektyw:
Awatar użytkownika
stomek
Porucznik
Porucznik
Województwo: Mazowieckie
Imię: Tomek
Podziękował : 36
Podziękowań: 27

Postautor: stomek » 13 lis 2017, o 21:06

Yarek zamykaj temat, bo ja już przygotowałem specjalną odpowiedź dla kolegi,którego nie mieliśmy nawet okazji poznać osobiście :dusi: , niech zajmie się wychowywaniem kotów , a nie robi insynuacje do osób udzielających się tylko na czacie :mur:

Wróć do „Konkursy i nagrody”