Leśne zabawy...

Nasza pasja w prasie, literaturze, filmach...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DITKU
SPEC
SPEC
Posty: 845
Rejestracja: 12 paź 2012, o 21:42
Województwo: Wybierz

Leśne zabawy...

Post autor: DITKU »

Wklejam żeby jak najwięcej osób zobaczyło.. https://www.youtube.com/watch?v=jL-nuUYpBtg&sns=fb
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły
Has thanked: 110 times
Been thanked: 242 times

Re: Leśne zabawy...

Post autor: explokera »

Ciekawe kiedy ci ukraińscy nacjonaliści i patrioci przyjadą na Polska budowę zbierać śmieci i gruz łopatą za 10 złotych netto na godzinę ??? :brecht: :brecht: :brecht:

Swoją drogą zamiast rozsyłać linki do obraźliwego filmu i się z tego cieszyć wystarczy zgłosić jego obraźliwą treść do YT
These users thanked the author explokera for the post:
człowiekpiachu
Rating: 5.56%
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
bralczyk
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy
Posty: 397
Rejestracja: 2 paź 2017, o 21:59
Województwo: Mazowieckie
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leśne zabawy...

Post autor: bralczyk »

No, widać, że idiotów nigdzie nie brakuje. I jest jeszcze jedna możliwość : równie biegle posługują się językiem rosyjskim, a wypłatę podpisuje im jakiś płk. FSB czy innej podobnej służby.
"Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał, wrogów poszukam sobie sam, dlaczego ku..a mać bez przerwy, poucza ktoś w co wierzyć mam"
Stare wino i młode kobiety czynią mężczyznę szczęśliwym.
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Leśne zabawy...

Post autor: slawek153 »

Ja ma papier toaletowy przypominający ich flagę i tam się nie chwalę co z tym robię :D :D :D :D :D :D :D :D :D
marcin121
Kapitan
Kapitan
Posty: 787
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:01
Województwo: Wybierz

Re: Leśne zabawy...

Post autor: marcin121 »

Ostatnio i mi na lokalu trafili się banderowcy zaczeli wygłaszać swoje poglądy na temat Lwowa
Za dużo było znajomych i zakończyło się rozróbą przed knajpą Pracować tu przychodzą w koszulce z
Banderą zatrudniają się w fabryce u nas i po robi 2 miesiące i wylatuje jak nie za kradzieże
to za pijaństwo
stiwen76
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 41
Rejestracja: 23 gru 2012, o 13:51
Województwo: Wybierz

Re: Leśne zabawy...

Post autor: stiwen76 »

A gdzie są patrioci z TVN?
Marguz2
CHORAZY
CHORAZY
Posty: 261
Rejestracja: 26 lut 2017, o 20:36
Województwo: Lubelskie

Re: Leśne zabawy...

Post autor: Marguz2 »

W tamtym roku zdarzyło mi się być za Kamieńcem Podolskim na kilka dni na wiosce, ludzie bardzo biedni i bardzo mili, zero negatywnych odzewów, natomiast jak wracaliśmy już niedaleko granicy zatrzymaliśmy się na popas w jakiejś knajpce, przed knajpą była ziemianka, z ciekawości zeszliśmy sobie do niej zobaczyć jak to wygląda, w środku plakaty ss galizien,obrazy i zdjęcia bandery, trochę militarki różnego rodzaju na ścianach, mocno negatywnie widać, żę miejsce spotkań sku...nów. Byliśmy w sile jakiś 40 osób i człowiek dopiero odczuł, że temperatura w twarzach bywalców spadła o kilka stopni... napięta atmosfera, apetyty jakoś pospadały, za dużo nas było żeby ktoś coś z miejscowych mruknął, ale gdyby się zatrzymać w 2-3 osoby pewnie byłoby krucho, krew nie woda rzecz wiadoma... odjechaliśmy...
Kostek
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 310
Rejestracja: 17 lut 2013, o 21:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie
Has thanked: 17 times
Been thanked: 10 times

Re: Leśne zabawy...

Post autor: Kostek »

Wrzucać wszystkich do jednego worka nie ma sensu (chyba że bawimy się w polityków i archeologów, bo w końcu każdy z wykrywaczem to przestępca). W każdym narodzie czy to Polak czy Ukrainiec czy Niemiec znajdą się ..uje. Poznałem trochę Ukrainców i Niemców, i nie narzekam. Ani złego słowa nie było że Polak to ... . Jak pracowałem w Niemczech to Niemcy nawet lepiej traktowały Polaków i niż Polak Polaka. Nie mówiąc o tym że robiłem jak zwykły robol a sam kierownik (Niemiec) sam pierwszy zawsze mówił "Proszę, dziękuję, dzień dobry, do widzenia" i co było dla nie zaskoczeniem mówił to do mnie po Polsku bo Niemieckiego nie znam. Bo są ludzie i kur... , wszędzie i to raczej się nie zmieni.
These users thanked the author Kostek for the post (total 2):
bralczykJaskółka
Rating: 11.11%
Marguz2
CHORAZY
CHORAZY
Posty: 261
Rejestracja: 26 lut 2017, o 20:36
Województwo: Lubelskie

Re: Leśne zabawy...

Post autor: Marguz2 »

Oczywista oczywistość której nie dostrzega wiele osób.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media i literatura”