Kolejny poszukiwacz zatrzymany.

Nasza pasja w prasie, literaturze, filmach...
Awatar użytkownika
PCV
Major
Major
Posty: 852
Rejestracja: 15 cze 2015, o 16:02
Województwo: Brak
Lokalizacja: PL
Has thanked: 102 times
Been thanked: 50 times

Re: Kolejny poszukiwacz zatrzymany.

Post autor: PCV »

sprawdzają fb, fora, itp, podszywają się pid forumowiczów, mają lewe konta na allegro . Adresy ip to juz ponad 10lat temu namierzali. Wiem to na 100%. To nie jest bzdet wyssany z palca!
These users thanked the author PCV for the post:
KOBRA
Rating: 5.56%
Przeżyliśmy silnych i zwartych, przeżyjemy głupich i upartych.
Awatar użytkownika
luger1979
St. Chorąży Sztabowy
St. Chorąży Sztabowy
Posty: 422
Rejestracja: 25 kwie 2016, o 10:23
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kolejny poszukiwacz zatrzymany.

Post autor: luger1979 »

Na forach to nie mają czego szukać, nikt już się niczym nie chwali, a jak już, to te strychu od dziadka albo znalezione w Anglii. Fakt że allegro jest pod obserwacją.
THC
marcin121
Kapitan
Kapitan
Posty: 786
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:01
Województwo: Wybierz
Has thanked: 23 times
Been thanked: 33 times

Re: Kolejny poszukiwacz zatrzymany.

Post autor: marcin121 »

Niestety ludzie nadal sie wystawiają sprzedają wykopy na alegro Pokazują w grupach na fb swoje trafienia Dawno mi ludzie muwili ze Odkrywca wystawia ludzi archeo Takie pseudo fora typu poszukiwacze Inicjatywa. Nap tak samo jest skazana na porażkę Co jest najgorsze już co cwansi zakładają pseudo stowazyszenia Ja już sie na kolegach przewiozlem zrobili sobie pozwolenia na miejsca kture im wskazalem Po sprzedawali swoje kolekcje za kawalek papieru toaletowego z logiem wkz Mi powiedzieli ze wiesz jestes nielegalem Tyle ze musiaalem przenieść się dalej na inne miejsca A dzielilem się z nimi zawsze znajdami
These users thanked the author marcin121 for the post (total 2):
ergos13korner
Rating: 11.11%
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Kolejny poszukiwacz zatrzymany.

Post autor: slawek153 »

marcin121 pisze:
5 lut 2018, o 23:33
Niestety ludzie nadal sie wystawiają sprzedają wykopy na alegro Pokazują w grupach na fb swoje trafienia Dawno mi ludzie muwili ze Odkrywca wystawia ludzi archeo Takie pseudo fora typu poszukiwacze Inicjatywa. Nap tak samo jest skazana na porażkę Co jest najgorsze już co cwansi zakładają pseudo stowazyszenia Ja już sie na kolegach przewiozlem zrobili sobie pozwolenia na miejsca kture im wskazalem Po sprzedawali swoje kolekcje za kawalek papieru toaletowego z logiem wkz Mi powiedzieli ze wiesz jestes nielegalem Tyle ze musiaalem przenieść się dalej na inne miejsca A dzielilem się z nimi zawsze znajdami
Koledzy to koledzy większość dba, tylko o swoje cztery litery. Ja w temacie poszukiwań jestem singlem i jest mi z tym doskonale. :-D
Awatar użytkownika
mlody1975
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 161
Rejestracja: 1 mar 2017, o 15:58
Województwo: Lubelskie
Imię: andrzej

Re: Kolejny poszukiwacz zatrzymany.

Post autor: mlody1975 »

strzeż mnie, Boże, od przyjaciół, bo z wrogami poradzę sobie sam
Też biegam sam choć browar tak nie smakuje :piwko:
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć
maciejwu71
CHORAZY
CHORAZY
Posty: 272
Rejestracja: 6 lip 2014, o 12:04
Województwo: Wybierz

Re: Kolejny poszukiwacz zatrzymany.

Post autor: maciejwu71 »

No ale gdy mam zabytek w domu i wykrywacz no to na jakiej podstawie mam miec nalot? Domniemanie?
Awatar użytkownika
luger1979
St. Chorąży Sztabowy
St. Chorąży Sztabowy
Posty: 422
Rejestracja: 25 kwie 2016, o 10:23
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kolejny poszukiwacz zatrzymany.

Post autor: luger1979 »

maciejwu71 pisze:
6 lut 2018, o 14:46
No ale gdy mam zabytek w domu i wykrywacz no to na jakiej podstawie mam miec nalot? Domniemanie?
Tak sami nie przyjadą, bo niby skąd mają wiedzieć że coś masz w domu? Wystarczy że ktoś zadzwoni i powie że może masz w domu niewybuchy,albo jakąś wykopaną broń itp, bo ktoś widział Cię z wykrywaczem. Mają zgłoszenie i jadą.
THC
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media i literatura”