Następna "próba" w temacie zmian w prawie .

Nasza pasja w prasie, literaturze, filmach...
Awatar użytkownika
LadyBug
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 292
Rejestracja: 5 lut 2017, o 20:06
Województwo: Podkarpackie
Lokalizacja: galicja

Re: Następna "próba" w temacie zmian w prawie .

Post autor: LadyBug »

Oj panowie kto będzie za wami latal po lasach i patrzyl czy cos kopiecie a w razie pytan co robi wykrywacz w bagażniku to służy do szukania rur w ziemi na posesji kolegi lub szukania odlamkow w drewnie na tartaku
Awatar użytkownika
Znaziołek
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 320
Rejestracja: 20 sty 2016, o 13:34
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: Północna Wlkp.

Re: Następna "próba" w temacie zmian w prawie .

Post autor: Znaziołek »

LadyBug - chodzisz sobie po poletku/łące/nieużytku - komuś się to nie spodoba - dzwoni na Policje - z racji tego że w tej chwili jest to wykroczenie nie zawsze Panom chce się wsiadać w auto i biegać po polach za świrami z wykrywkami....albo przejeżdża sobie radiowóz i widzą ludków na polu 500m od drogi - nie chce się wysiadać z ciepłego autka....bo i po co....? Od stycznia to będzie już niestety miano przestępstwa - czyli Panom Policjantom będzie się chciało ruszyć tyłek i biegać po polach.... uwierz mi. Policja ma tak samo jak większość "firm" program motywacyjny i założony plan który dany pracownik ma wykonać - od tego jest uzależniona jego premia - nic tak nie motywuje do działania jak pieniądze. Dlatego uważam że będą biegać..... :evil:
Szukałem na niebie.... ,teraz uczę się szukać w glebie.....
Awatar użytkownika
cudawianki
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 323
Rejestracja: 29 gru 2016, o 22:22
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Piotrek

Re: Następna "próba" w temacie zmian w prawie .

Post autor: cudawianki »

Pożyjemy-zobaczymy.Jak w pirwszych miesiącach 2018 lawinowo wzrośnie liczba używanych wykrywek na allegro to znaczny że prawo działa i funkcjonuje.Myślę że tak jak teraz "telefon od przyjaciela" odegra największą role.Przecież panowie lubią mieć wszystko na tacy.Od tego są informatorzy.Po co buty brudzic
cuda-wianki
z ironią o rzeczach niezwykłych, nadzwyczajnych ale nierealnych lub nieosiągalnych; CUDA NA KIJU :-D
damiano
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 325
Rejestracja: 14 kwie 2014, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: Następna "próba" w temacie zmian w prawie .

Post autor: damiano »

Zobacz ile już teraz jest ogłoszeń z dopiskiem - kończę z tym hobby...
Awatar użytkownika
Zagłębiak
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 71
Rejestracja: 13 cze 2017, o 12:37
Województwo: Śląskie

Re: Następna "próba" w temacie zmian w prawie .

Post autor: Zagłębiak »

A czy przypadkiem jakoś niedawno policjanci nie byli szkoleni gdzieś w okolicach Łodzi w sprawie Detektorystów. Szkolenie miało mieć na celu uczulenie mundurowych na co mają zwrócić uwagę w momencie zatrzymania /prowadzenia czynności terenowych z Detektorystami.
Nie mam pewności czy to jest fakt, tak gdzieś słyszałem.
"Wszystko, co dzisiaj było dla nas pamiątką, jutro może być zasypane pyłem zapomnienia. Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media i literatura”