PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Nasza pasja w prasie, literaturze, filmach...
Awatar użytkownika
Wredny Borsuk
Porucznik
Porucznik
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2013, o 13:20
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin/W-wa
Has thanked: 122 times
Been thanked: 71 times

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Wredny Borsuk »

Festung pisze:
explokera pisze:Tylko mi wydaje się ta cała federacja jest wielką ściemą?
Walne zgromadzenie o którym nikt nie wiedział,mylne informacje a i jakaś mega wyjątkowa tajemnica z całym tym interesem.
Nigdzie ani słowa a tu nagle zebranie ,status,wybory zarządu itp.
Jeszcze się okaże,że ta federacja ma konto bankowe na Balearach a składka miesięczna będzie wynosić 100$ plus wpisowe 1000$ wzamian legitymacja wydrukowana na XERO :)
A Ty jak zawsze szukasz dziury .... Od minimum roku oni działają w tym zagadnieniu .To tylko ty nie jesteś w temacie i inni którzy się z choinki urwali.Chyba na nasze forum ściągnę Wyra i Dzika aby co niektórym rozjaśnili o co "kaman"
pzdr.
Tylko daj wcześniej znać, żebym zdążył się wypisać. Mówię poważnie. Albo od razu mnie zbanuj.
These users thanked the author Wredny Borsuk for the post:
explokera
Rating: 5.56%
Żaden z obiektów prezentowanych na zdjęciach nie został przeze mnie zlokalizowany ani wydobyty z wykorzystaniem wykrywacza metali bądź innego urządzenia lub narzędzia. Przedstawione sceny i ich opisy są jedynie zaimprowizowanymi rekonstrukcjami.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: explokera »

Wredny Borsuk pisze:
Festung pisze:
explokera pisze:Tylko mi wydaje się ta cała federacja jest wielką ściemą?
Walne zgromadzenie o którym nikt nie wiedział,mylne informacje a i jakaś mega wyjątkowa tajemnica z całym tym interesem.
Nigdzie ani słowa a tu nagle zebranie ,status,wybory zarządu itp.
Jeszcze się okaże,że ta federacja ma konto bankowe na Balearach a składka miesięczna będzie wynosić 100$ plus wpisowe 1000$ wzamian legitymacja wydrukowana na XERO :)
A Ty jak zawsze szukasz dziury .... Od minimum roku oni działają w tym zagadnieniu .To tylko ty nie jesteś w temacie i inni którzy się z choinki urwali.Chyba na nasze forum ściągnę Wyra i Dzika aby co niektórym rozjaśnili o co "kaman"
pzdr.
Tylko daj wcześniej znać, żebym zdążył się wypisać. Mówię poważnie. Albo od razu mnie zbanuj.
Oho Borsukowi też tu coś śmierdzi :-D
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: explokera »

Swoją drogą to jeśli ktoś ma w głowie takie przedsięwzięcie to chyba je reklamuje na wszystkie sposoby?
Czy w tym przypadku tak jest???
Nie
Czemu nawet status nie ujrzał światła dziennego pomimo ubiegania się o nr.KRS?
Chyba status do wglądu wszyscy poszukiwacze powinni mieć przecież do jasnej chol... to ma być nasz status.
To nie jest wystarczający powód do podejrzeń co do tej federacji?
Każdy kto urwał się z choinki a ma choć odrobinę inteligencji i potrafi logicznie myśleć powinien mieć jakieś podejrzenia.
Gość chce narobić szumu i to mu się udaje bez najmniejszego problemu tym bardziej ,że robienie szumu od dłuższego czasu to jego domena(akcja poszukiwacz).
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10900
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: yukon »

Co ty borsuk tu nie PRL ze trzeba sie gdzies zapisywac czy wypisywac lub nalezec :D ,za swoje zdanie tez nie banujemy :D
Ty przynajmniej masz wredny przed nikiem i to cie tlumaczy i wiadomo czego sie spodziewac , ale explo zaraz zmienimy nika na "marudny explo" :brecht:
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: explokera »

yukon pisze:Ty przynajmniej masz wredny przed nikiem i to cie tlumaczy i wiadomo czego sie spodziewac , ale explo zaraz zmienimy nika na "marudny explo" :brecht:
:brecht: :brecht: :brecht:

jak już masz coś zmieniać to zmień na "Nieufny explo" :brecht: :brecht: :brecht:
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: fiszer5 »

yukon pisze:Co ty borsuk ty nie PRL ze trzeba sie gdzies zapisywac czy wypisywac lub nalezec :D ,za swoje zdanie tez nie banujemy :D
Ty przynajmniej masz wredny przed nikiem i to cie tlumaczy i wiadomo czego sie spodziewac , ale explo zaraz zmienimy nika na "marudny explo" :brecht:
Też jestem za :spoko:
Awatar użytkownika
Waclaw
Moderator
Moderator
Posty: 3352
Rejestracja: 27 gru 2015, o 13:58
Województwo: Małopolskie
Imię: Wacław

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Waclaw »

:diabełek: marudny :spoko:
"Przyjaciel to wróg, który się jeszcze nie ujawnił" :sad:
Awatar użytkownika
Wredny Borsuk
Porucznik
Porucznik
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2013, o 13:20
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin/W-wa
Has thanked: 122 times
Been thanked: 71 times

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Wredny Borsuk »

Ja już byłem z tymi ludźmi w jednym stowarzyszeniu, forum itp., znamy się prywatnie. Między innymi dlatego uciekłem tutaj. Jeżeli lubicie się zrzeszać i mieć "przywódców" to proszę bardzo, tylko przygotujcie się z czasem na solidną ideologizację i podwieszanie "fundacji" pod różne politycznie śmierdzące inicjatywy osób o dość skrajnych poglądach. Każdy ma prywatnie prawo zrzeszać się gdzie chce, tylko jeżeli admini tego forum będą pisać o jakimkolwiek poparciu czy przystąpieniu do tej tzw. "fundacji" w imieniu całej forumowej społeczności, to ja wysiadam na najbliższym przystanku.
These users thanked the author Wredny Borsuk for the post:
Gre-gre
Rating: 5.56%
Żaden z obiektów prezentowanych na zdjęciach nie został przeze mnie zlokalizowany ani wydobyty z wykorzystaniem wykrywacza metali bądź innego urządzenia lub narzędzia. Przedstawione sceny i ich opisy są jedynie zaimprowizowanymi rekonstrukcjami.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10900
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: yukon »

To jest niezly pomysl borsuk,zamiast nalezec do jakiejs FPF to lepiej swoja fundacje zalozyc Wloczykija :hmm:
Zrobi sie fajne legitymacje z logo i napisem "Wloczykij Patrol"!
Zima bedziemy dokarmiac zwierzyne a latem grabic cmentarze,tfu grabac znaczy sie :D
Jakas skladke sie ustali tak aby admini nie klepali biedy,regulamin explo ulozy,ty sie zajmiesz papierkowa robota :spoko:
Kto sie szybko zapisze ten ma szanse na niski numer w legitymacjii.
A tak serio to myslisz ze ktos takich jak my chcialby w jakiejs organizacji?przeca wedrusia to nawet z ministrantow wywalili :-D
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
Wredny Borsuk
Porucznik
Porucznik
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2013, o 13:20
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin/W-wa

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Wredny Borsuk »

Mnie wywalali z każdego poprzedniego Forum, albo sam się wywalałem. :-) Mam awersję do zrzeszania się i wszelakiego przywództwa (chyba, że to ja rządzę). :-) Jestem bezideowym, wrednym, samotniczym borsukiem, masz rację - i tak by mnie nie przyjęli. :-)
Żaden z obiektów prezentowanych na zdjęciach nie został przeze mnie zlokalizowany ani wydobyty z wykorzystaniem wykrywacza metali bądź innego urządzenia lub narzędzia. Przedstawione sceny i ich opisy są jedynie zaimprowizowanymi rekonstrukcjami.
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Yarek vel KIM »

Wredny Borsuk pisze:Mnie wywalali z każdego poprzedniego Forum, albo sam się wywalałem. :-) Mam awersję do zrzeszania się i wszelakiego przywództwa (chyba, że to ja rządzę). :-) Jestem bezideowym, wrednym, samotniczym borsukiem, masz rację - i tak by mnie nie przyjęli. :-)
Z ogromną niecierpliwością czekam by Cię poznać :)
Awatar użytkownika
Dumadar
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 61
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 14:35
Województwo: Zachodniopomorskie
Imię: Marcin
Lokalizacja: Ziemia Drawska

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Dumadar »

Pan Wyrostkiewicz. Poszukajcie o nim informacji. Szczególnie rzuca się w oczy incydent związany z dokumentami IPN. Murawski założyciel i prezes Europejskiej Fundacji na Rzecz Detektoryzmu. Czy ten twór zrobił coś dla poszukiwaczy w naszym kraju przez dwa lata swojej działalności? Ja nie zauważyłem jakichś konkretnych działań.
http://tempelburg.pl/
Teknetics Delta 4000 >>> Rutus Argo v3 DD 29 >>> Nokta Fors Relic >>> Rutus Alter 71 DD28+CC23+MAS13,5"
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: explokera »

Pan Robert Wit Wyrostkiewicz jako jeden z glownych dzialaczy MSHE na sile wciska sie wszedzie gdzie tylko sie da i na sile wszystkim wmawia ze jest przedstawicielem wszystkich poszukiwaczy kraju zakładając wszelakie stowarzyszenia i federacje a dodatkowo jest wlascicielem kilku stron WWW a także miedzyinnymi chyba czegoś takiego jak Archeolog.pl :)
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
Festung
SPEC
SPEC
Posty: 1522
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:35
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Sátoraljaújhely

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Festung »

Tylko żebyście się z tą nieufnością nie obudzili w kraju w którym panuje prawo z Rumuni i Bułgarii .
Gdybym był cukierkiem jaki miałbym smak?
Byłbym twardym cukierkiem, innych opcji brak!
Dlaczego twardym skąd wybór taki?
One się wszystkim dają we znaki.
Stara szakala bajka.....
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: explokera »

Na razie my budzimy sie w kraju PISu i to jest nasz realizm a Rumunie i Bułgarię dawno przegonilismy :)
A że nie chcemy aby kolejny cwaniaczek slizgal się po naszych tylkach więc jesteśmy nieufni. :-D
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media i literatura”