PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Nasza pasja w prasie, literaturze, filmach...
Awatar użytkownika
Dumadar
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 61
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 14:35
Województwo: Zachodniopomorskie
Imię: Marcin
Lokalizacja: Ziemia Drawska

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Dumadar »

A komu mamy zaufać? Takich akcji było już kilka. Co ta federacja zrobi dla mnie jako poszukiwacza? Są jakieś konkrety? Sami nie wiedzą, czego chcą. Statut był dostępny na stronie grupy przez pewien czas ale został usunięty, bo panowie nie mogli się dogadać. Jedno pozwolenie z WKZ jedna licencja. Składki, opłaty. Za co? Za to abyś nie został pod.... ny do odpowiednich WŁADZ, bo nie jesteś członkiem PFP? Coś czarno to widzę.
http://tempelburg.pl/
Teknetics Delta 4000 >>> Rutus Argo v3 DD 29 >>> Nokta Fors Relic >>> Rutus Alter 71 DD28+CC23+MAS13,5"
Awatar użytkownika
Wredny Borsuk
Porucznik
Porucznik
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2013, o 13:20
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin/W-wa
Has thanked: 122 times
Been thanked: 71 times

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Wredny Borsuk »

Pewnie zostanę ukamieniowany, ale wkurwia mnie nachalna promocja tzw. "detektoryzmu" wśród mas, czego gorliwym zwolennikiem jest Wyrostkiewicz. Nie cieszą mnie wcale nowe rzesze obywateli z detektorami. Nie udzielę tej praktyce mojego poparcia. Federacja ogólnie "tak", ale nie z taką twarzą. A kto ma być jej rzecznikiem?
These users thanked the author Wredny Borsuk for the post:
stomek
Rating: 5.56%
Żaden z obiektów prezentowanych na zdjęciach nie został przeze mnie zlokalizowany ani wydobyty z wykorzystaniem wykrywacza metali bądź innego urządzenia lub narzędzia. Przedstawione sceny i ich opisy są jedynie zaimprowizowanymi rekonstrukcjami.
Awatar użytkownika
Dumadar
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 61
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 14:35
Województwo: Zachodniopomorskie
Imię: Marcin
Lokalizacja: Ziemia Drawska

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Dumadar »

:-D Wyrostkiewicz

Prezesem Polskiej Federacji Poszukiwaczy została Agnieszka Dzik z "Grupa Badawcza KAPONIERA", wiceprezesem Marcin Jednoróg z "Dolnośląska Grupa Eksploracyjna LEGION", sekretarzem Piotr Maszkowski, redaktor naczelny miesięcznika "Odkrywca", skarbnikiem Marcin Bartnik z fundacja TAEDA. Rzecznikiem prasowym został Robert Wyrostkiewicz, prezes Mazowieckiego Stowarzyszenia Historyczno Eksploracyjnego i redaktor naczelny portalu Archeolog.pl
http://tempelburg.pl/
Teknetics Delta 4000 >>> Rutus Argo v3 DD 29 >>> Nokta Fors Relic >>> Rutus Alter 71 DD28+CC23+MAS13,5"
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: fiszer5 »

Muszę przyznać że ten Maruda Explokera na trochę racji w tym co pisze
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: explokera »

fiszer5 pisze:Muszę przyznać że ten Maruda Explokera na trochę racji w tym co pisze
Eeee fiszer5 ja Ci dam maruda :idiota: :-D
Nie lubię tego pana od czasu gdy jeszcze na exploratorzy.pl bywalo normalnie czyli mase lat temu ;)
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Yarek vel KIM »

A ja jestem za tym by zamknąć ten wątek w cholerę
Awatar użytkownika
Wredny Borsuk
Porucznik
Porucznik
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2013, o 13:20
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin/W-wa
Has thanked: 122 times
Been thanked: 71 times

Re: PFP - Polska Federacja Poszukiwaczy

Post autor: Wredny Borsuk »

Dlaczego? Przecież nie ma kłótni. Epokę jednomyślności mamy chyba za sobą?
These users thanked the author Wredny Borsuk for the post:
fiszer5
Rating: 5.56%
Żaden z obiektów prezentowanych na zdjęciach nie został przeze mnie zlokalizowany ani wydobyty z wykorzystaniem wykrywacza metali bądź innego urządzenia lub narzędzia. Przedstawione sceny i ich opisy są jedynie zaimprowizowanymi rekonstrukcjami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media i literatura”