Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Nasza pasja w prasie, literaturze, filmach...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10902
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Post autor: yukon »

Cholera trzeba uwazac jak sie z patykiem lazi po lasach :zakrywa:
http://www.gazetawroclawska.pl/dolny-sl ... ,11835304/
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły
Has thanked: 110 times
Been thanked: 242 times

Re: Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Post autor: explokera »

No bo młodzi myśliwi teraz tacy napaleni na mięsko dzikich zwierząt,że najpierw gniotą paluchem spust a dopiero pózniej patrzą w celownik w co trafili. :)
W tamtym roku sam bym oberwał bo jakiś debil na ambonie przysnął i obudziła go pękacjąca gałąż.
Jak usłyszałem nad głową trzask zamka to już dawno tylu brzydkich słów nie wypowiedziałem w kierunku bliżniego :)
Dobrze ,że skur...n siedział na drzewie bo bym mu mordę tak obił ,że o polowaniach zapomniałby na kilka lat.
These users thanked the author explokera for the post (total 2):
bakłażanDario74
Rating: 11.11%
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
Dario74
Porucznik
Porucznik
Posty: 606
Rejestracja: 9 cze 2013, o 15:20
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Post autor: Dario74 »

explokera pisze:No bo młodzi myśliwi teraz tacy napaleni na mięsko dzikich zwierząt,że najpierw gniotą paluchem spust a dopiero pózniej patrzą w celownik w co trafili. :)
W tamtym roku sam bym oberwał bo jakiś debil na ambonie przysnął i obudziła go pękacjąca gałąż.
Jak usłyszałem nad głową trzask zamka to już dawno tylu brzydkich słów nie wypowiedziałem w kierunku bliżniego :)
Dobrze ,że skur...n siedział na drzewie bo bym mu mordę tak obił ,że o polowaniach zapomniałby na kilka lat.
Dobrze byś zrobił
Wino jest szkodliwe dla zdrowia(psychicznego)tego co go nie pije.Anonymus.
marcin121
Kapitan
Kapitan
Posty: 787
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:01
Województwo: Wybierz

Re: Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Post autor: marcin121 »

Dwóch takich nowobogackich oddaliło się z polowania i wpadli na siebie w nocy doszło do wymiany
ognia Mało jeden drugiego nie odstrzelił
Cyrk jakich mało zwineli całe polowanie liczyli ludzi czy ktoś na prawdę nie dostał
głośna sprawa u nas na rejonie
Awatar użytkownika
luger1979
St. Chorąży Sztabowy
St. Chorąży Sztabowy
Posty: 422
Rejestracja: 25 kwie 2016, o 10:23
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Post autor: luger1979 »

Dwóch (łowczych) - 37 i 29-latek - świeżaki ,zastrzelili człowieka. Tacy ludzie mogą spokojnie chodzić po lesie i strzelać do wszystkiego co się rusza , a ty człowieku musisz się chować z wykrywaczem żeby ktoś cie nie zauważył.
THC
Awatar użytkownika
Waclaw
Moderator
Moderator
Posty: 3354
Rejestracja: 27 gru 2015, o 13:58
Województwo: Małopolskie
Imię: Wacław

Re: Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Post autor: Waclaw »

Trzeba będzie ubierać pomarańczowe kamizelki. :brecht:
"Przyjaciel to wróg, który się jeszcze nie ujawnił" :sad:
Awatar użytkownika
grz_w
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 325
Rejestracja: 11 lis 2013, o 01:58
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Gorlice

Re: Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Post autor: grz_w »

Wczoraj poszedłem na jedno pole. Niby dla jaj stanąłem koło kolegi i spytałem czy nie idzie na dziki na to właśnie pole. Takie fajne pod lasem.
A co do kamizelek? Wziąłem plecak na skarby, chodzę z partyzanta po tym polu, czaję się, droga obok, samochody jeżdżą. A na plecaku odblaski. Córka mi powiesiła kilka, żeby tata był bezpieczny w nocy :brecht:
Zauważyłem dopiero przy samochodzie jak się pakowałem i mi jakieś światła przyświeciły.
Awatar użytkownika
Catadero
Forumowy reporter
Forumowy reporter
Posty: 1668
Rejestracja: 29 paź 2012, o 09:35
Województwo: Wybierz

Re: Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Post autor: Catadero »

luger1979 pisze:Dwóch (łowczych) - 37 i 29-latek - świeżaki ,zastrzelili człowieka. Tacy ludzie mogą spokojnie chodzić po lesie i strzelać do wszystkiego co się rusza , a ty człowieku musisz się chować z wykrywaczem żeby ktoś cie nie zauważył.
W telewizorni (nie tej reżimowej :) ) mówili, że myśliwi twierdzą, że denat za życia poruszał się po drodze pod lasem na czworaka :brecht: I że zastrzelony nie może zdementować tej opinii.
Policja ma przeprowadzić eksperyment procesowy w terenie. Przy okazji podano, że myśliwi byli trzeźwi. Czy substytut dzika także-nie podano.

C.
Awatar użytkownika
Wędrus
Administrator
Administrator
Posty: 2741
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 20:59
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Galicja

Re: Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Post autor: Wędrus »

Też słyszałem o tej wersji "na czworaka". Tylko to akurat będzie proste do obalenia, bo ciężko w takiej pozycji oberwać w klatkę piersiową chyba że z boku w korpus.
"Prawdziwy Polak nie kradnie, tylko zdobywa w walce, konfiskuje albo rekwiruje"
Awatar użytkownika
Michał11
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1241
Rejestracja: 10 sty 2014, o 19:32
Województwo: Wybierz

Re: Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Post autor: Michał11 »

Dla mnie to po prostu żenada :dusi: Powinni wprowadzić co roczne badania dla ludzi którzy mają pozwolenie na broń :) Niektórzy myśliwi mają broń i pozwolenie 40 lat i mają swoje zasady a zdarzają się takie przypadki że niektórzy strzelają do czego kolwiek i dla takich ludzi powinno być dożywocie i zamknięcie w jednej celi z pedofilami :brecht: :brecht: :piwko: Jestem za Łowiectwem ale takim z zasadami które było kiedyś :piwko:
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 648
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Zastrzelil czlowieka,myslal ze to dzik!

Post autor: fiszer5 »

Znam trochę środowisko myśliwch bo kilku z nich to moi klienci. Oprócz tego bywalem wielokrotnie na różnych polowaniach. Z moich obserwacji wynika że na dziesięciu myśliwych tylko trzech nadaje się do tego by mieć pozwolenie na broń reszta to gamonie którzy mają broń i są myśliwymi bo to modne. Podsumowywując powiem że części z nich to nawet procy do ręki bym nie dał bo to debile strzelający do wszystkiego co się rusza!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media i literatura”