Zawilgotniał panel?

Wykrywacze metali marki XP Deus
Awatar użytkownika
michal123456789
Generał Brygady
Generał Brygady
Posty: 1261
Rejestracja: 5 lis 2012, o 22:07
Województwo: Małopolskie
Lokalizacja: Galicja

Re: Zawilgotniał panel?

Post autor: michal123456789 »

Panel wrocil do mnie z serwisu, takze serwis w magnetiku jest w porzadku, gdyby ktos sie kiedy zastanawial - jak sie okazalo z deszczem nie mialo to nic wspolnego - padl akumulator - wymienili i w gwarancje nawet nie wpisali, bo padl po miesiacu pechowo :)
hs3 40' > whites w5900 di pro sl > rutus proxima v.3.0 29cm cc >>> XP Deus > whites XLT > nokta makro simplex & Xp Deus Rc 11 28cm
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Zawilgotniał panel?

Post autor: yukon »

No I git,zdziwilo mnie ze w deszczu padla elektrnika,sam laze nie raz w deszczu a jedyne zabezpieczenie to folia przezroczysta na panelu I nic sie nie dzieje.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
michal123456789
Generał Brygady
Generał Brygady
Posty: 1261
Rejestracja: 5 lis 2012, o 22:07
Województwo: Małopolskie
Lokalizacja: Galicja

Re: Zawilgotniał panel?

Post autor: michal123456789 »

wiem o czym mowisz, sam nie jeden patyk w rece mialem przez te 7 lat i dla mnie bylo to rownie dziwne i niezrozumiale (wrecz niemozliwe i komiczne gdyby to od deszczu wilgoci mialo byc), takze czysty przypadek, wazne ze panel zostal naprawiony.
gdyby kto pytal to serwisuja je w talcomie w Pruszkowie pod Warszawa czyli juz u naszego drugiego sponsora forumowego.
hs3 40' > whites w5900 di pro sl > rutus proxima v.3.0 29cm cc >>> XP Deus > whites XLT > nokta makro simplex & Xp Deus Rc 11 28cm
Awatar użytkownika
dropek
Moderator
Moderator
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2014, o 03:46
Województwo: Brak

Re: Zawilgotniał panel?

Post autor: dropek »

...swoją drogą nie padł akumulator... miałem takie przypadki :D napisałem nawet do XP w czym mają problem ze szczegółowym opisem. To samo w cewkach. Wymiana aku pomaga na chwilę lub dłuższą chwilę. Panowie problemem jest podłączenie aku do elektroniki! :) wtyczka-gniazdo - ten element powinien być wyeliminowany i zastąpiony zwykłym lutowaniem! Jakby ktoś wymieniał w cewce aku to proponuję wyciąć ten element i ładnie zlutować + koszulka termokurczliwa na połączenia. Co w panelach łatwo się dostać i poprawić to w cewkach niekoniecznie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”