Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Wykrywacze metali marki XP Deus
Awatar użytkownika
dropek
Moderator
Moderator
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2014, o 03:46
Województwo: Brak
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: dropek »

Nowa, wyższa cena może być zapowiedzią i wręcz przyczyną wprowadzenia nowego oprogramowania.. Może być tak, że najnowszy soft tak zmieni Deusa, że będzie on jeszcze lepszy..., a dodatkowo muszą jakoś uzasadnić wygórowane ceny nowych akcesoriów, które mają pokazać się wraz z nową wersją oprogramowania :) ...a to nastąpić ma w lutym tego roku! :brawo:
These users thanked the author dropek for the post:
fiszer5
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: explokera »

Ceny i tak były wygórowane jeśli chodzi bliskie przyjrzenie się wykonaniu i konstrukcji.
Coś mi się zdaje,że termin wprowadzenia nowego oprogramowania nie będzie aż taki bliski a jeśli już się ono pojawi do nic chyba odkrywczego w nim nie będzie bo cóż nowego może to być?
Zrozumiałbym te wszystkie podwyżki jeśli wszystkie elementy składowe całego wykrywacza zostałyby poprawione konstrukcyjnie i wykonane z lepszych materiałów ale w to wątpię.
Z resztą co by nie zrobili i czego by nie wsadzili w oprogramowanie to Deusa ponownie nie kupię.
Może i fajnie się z nim chodzi,fajnie się spisuje w różnych terenach ale dla mnie ma takie minusy ,których firma XP nie przeskoczy a jeśli to zrobi to koszt tego wykrywacza wzrośnie do poziomu absurdu co w obecnej chwili jest bardzo łatwe do uzyskania. :)
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: fiszer5 »

Ja osobiście bardziej skłaniam się ku temu co napisał Dropek. To jedyny logiczny czynnik który mógł wywindować cenę Deusa tak do góry. To że było spierdolone oprogramowanie to byto wiadomo od dawna. Mam cichą nadzieję że soft v4 poprawi te niedociągni bo deus to jeden z lepszych wykrywaczy według mnie.
A ty Explokera czuje że jeszcze będziesz całował Deusa po tej sztycy na którą tak narzekasz i odwoływał wszystko co złego napisałeś o nim :diabełek:
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: yukon »

Ceny teraz sa "normalne" za Deusa ,do tej pory byly zanizone,bo jak to mozliwe zeby taniej bylo w PL kupic Deusa niz w USA,przeca wszystko co elektroniczne jest tansze w usa niz w PL :D
Ja z Polski nawe czesci sciagalem dla siebie i kumpli bo bylo duzo taniej,teraz koniec :bezradny: Najbardziej stracili ci co nie kupili Deusa i ci co go ostatnio sprzedali.Widzialem jak jeden wystawil uzywke za 3500zl nie bylo zainteresowania, zszedl do 3.100 i nadal nikt nie chcial kupic,teraz napisal ze chce 3.500 bo poszly do gory :???:
Ja mysle ze to zbiorowa decyzja polskich sprzedawcow,poprostu sie skapowali ze moga na tym wiecej zarobic ,zwlaszcza ze duzo jest reklamacji cewek i paneli ktore trzeba odsylac.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: explokera »

fiszer5 pisze:A ty Explokera czuje że jeszcze będziesz całował Deusa po tej sztycy na którą tak narzekasz i odwoływał wszystko co złego napisałeś o nim :diabełek:
Jeśli o całowanie chodzi to XP mnie może pocałować... :)
Ja nie tylko na sztyce narzekam ale na inne rzeczy też.
Teraz gdybym chciał kupić Deusa za ta cenę i pierwszy raz bym to wziął do ręki to sprzedawcę bym wysmial, ze mi Chiński badziew wciska.
Wcześniejszą cena była przesądzona w stosunku do produktu a teraz to każdy będzie się mocno zastanawiał czy to kupić.
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: fiszer5 »

No tak Yukon tylko zauważ pewną różnicę. Jakiś mniej więcej pół roku temu ceny Deusa spadły a teraz podskoczyły i to znacznie. W między czasie wyszedł alter który podobno jest taki ach i ech a tu przed samą premierą cena skacze znacznie do góry. Jakoś kwestia zarobku tak zwanym ostatnio rzutem na taśmę nie przemawia do mnie bo niema tu żadnej logiki

Explokera będziesz całował zobaczysz :diabełek:
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: explokera »

Fiszer teraz całuje Altera :brecht:
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: fiszer5 »

Pamiętaj Stara miłość nie rdzewieje :diabełek:
Awatar użytkownika
dropek
Moderator
Moderator
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2014, o 03:46
Województwo: Brak

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: dropek »

XP wymyślił jeden z najlepszych stelaży jakie miałem w ręku. Konstrukcja oparta na trapezie jest wręcz genialna. Do tego jego waga i zarazem wytrzymałość to mistrzostwo. Nie rozumiem czego można się tu czepiać. Gdzieś czytałem explokera, że ponoć nie da się zachować stelaża w świetności bo mimo starań i tak piach załatwi górną sztyce :D ...a tu wystarczy jedynie przed złożeniem górnej żerdzi wydmuchać przy rękojeści kurz i domniemany piasek ;) o ile się tam znajduje - najlepiej robić to nawet jeśli niczego tam nie ma :) ...następnie przetrzeć przeznaczoną do tego celu szmatką górną żerdź od góry do dołu, raz czy dwa i na pewno element ten nie dostanie parszywych zadrapań :P Wiem co mówię ;) możecie mi zaufać. Co do pozostałych zastrzeżeń również mam ale... ja jestem typem bardzo wybrednym, wyczuwam chińszczyznę na odległość - deus nigdy na mnie takiego wrażenia nie zrobił bym o nim myślał, że to chiński badziew. Jedyne co mi chodziło po głowie to to, że "tyle siana za prawie nic, troszeczkę elektroniki, plastiku i duralu w sumie ważącego lekko ponad 1kg" :D
Uzupełniając powyższą wypowiedź dodam tylko, że Deus w wersji nawet 3.2, mimo znanych i mniej znanych błędów jest bardzo dobrym detektorem i jeśli 4.0 wniesie poprawki dotychczasowych problemów oraz większą skuteczność przełożoną na lepsze osiągi to wszystkie ostatnie machlojki z ceną będą mocno uzasadnione :) .. ja to odbieram jako ukłon dla posiadaczy - mniejsza strata w razie sprzedaży :milczy:

Panowie i Panie już niedługo przekonamy się co potrafi Deus z softem 4.0 :) ...wtedy pogadamy :P :omg:
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: explokera »

dropek wątpię żeby każdy na wyprawę zabierał ze sobą kompresor bo ustami jest ciężko ten syf wydmuchac z obu stron a z dolnej części już nie wydmuchasz choć tam po całym dniu porządnego kopania jest masa piachu ,który plastkowy drążek drapie na cacy .
Co do softu to życzę wszystkim posiadaczom obecnym i przyszłym mega idealnego działania. ;)
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
dropek
Moderator
Moderator
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2014, o 03:46
Województwo: Brak

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: dropek »

Jaki kompresor? :D masochistą nie jestem :P ...nie chce mi się fotek robić by pokazać Ci jak wygląda stelaż po 2ch latach używania ale uwierz mi na słowo - 0 rys na dolnej jak i na górnej sztycy przy praktycznie bezproblemowych szybkich zabiegach przed złożeniem :)
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: fiszer5 »

Explokera marudzisz jak stary tetryk :-P
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: explokera »

Ja osobiście powiem tak .
Nie jednego Deusa widziałem i każdy z nich był zaorany rysami mimo iz właściciele o nie dbali.
Dla mnie jest to dowód na gowniane wykonanie.
Nikt mi nie powie że nie zalatuje Chinami :)
Na tym kończę swoją wypowiedź na temat wykonania Deusa.

fiszer5 pokaż swój stelaz :)
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: fiszer5 »

Jak wrócę z delegacji to zapodam foto. Jak na 4lata użytkowania wygląda dobrze
Awatar użytkownika
Festung
SPEC
SPEC
Posty: 1522
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:35
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Sátoraljaújhely

Re: Deus XP/nasze rady,pomysly,modyfikacje.

Post autor: Festung »

Eksplokera ja widzę że jest u Ciebie typowy objaw " po rozwodowy "jak kiedyś kochałeś deusa to był super ekstra itp. od kiedy masz nową "miłość" to stary sprzęt jest najgorszy itp.To takie moje skromne spostrzeżenia :)
Gdybym był cukierkiem jaki miałbym smak?
Byłbym twardym cukierkiem, innych opcji brak!
Dlaczego twardym skąd wybór taki?
One się wszystkim dają we znaki.
Stara szakala bajka.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”