Deus XP - co wybrać?

Wykrywacze metali marki XP Deus
Awatar użytkownika
Dżulka
Generał Broni
Generał Broni
Posty: 2021
Rejestracja: 28 gru 2012, o 12:05
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: lubuskie

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: Dżulka »

Drżyjcie narody... Z niecierpliwością czekam na efekty, szczególnie z przechodzonych miejsc :spoko: trzymam kciuki :cmok:
"Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie z zadartym nosem." Magdalena Samozwaniec.
Awatar użytkownika
Stefan79
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 94
Rejestracja: 9 lip 2016, o 08:11
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Pogranicze Podlasko - Mazowieckie

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: Stefan79 »

barima pisze:Chcę kupić nowy wykrywacz Deus. Widzę, że są różne cewki, panel i słuchawki. Interesuje mnie przede wszystkim drobnica. Jaki zestaw wybrać? Czy słuchawki są niezbędne, bo nie lubię w nich chodzić? Proszę o pomoc.

Podepnę się do tematu . Idealnie oddaje moje obecne rozterki ;)
Post z zeszłego roku . Technika poszła do przodu i się zastanawiam , czy rady Forumowiczów nadal aktualne ?
Proszę Użytkowników i Dyrekcję , o przymknięcie oka na moją dysleksję :ukłon:
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły
Has thanked: 110 times
Been thanked: 242 times

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: explokera »

Nic dodac nic ujac ;)
These users thanked the author explokera for the post:
Stefan79
Rating: 5.56%
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
Stefan79
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 94
Rejestracja: 9 lip 2016, o 08:11
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Pogranicze Podlasko - Mazowieckie

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: Stefan79 »

Dodam jeszcze że głównie będę latał po polach . Zastanawiam się czy to ma znaczenie przy doborze cewki :hmm:
Proszę Użytkowników i Dyrekcję , o przymknięcie oka na moją dysleksję :ukłon:
Awatar użytkownika
michal123456789
Generał Brygady
Generał Brygady
Posty: 1261
Rejestracja: 5 lis 2012, o 22:07
Województwo: Małopolskie
Lokalizacja: Galicja

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: michal123456789 »

barima pisze:Decyzja zapadła: cewka 11, panel i słuchawki WS 4. Dziękuję kolegom za pomoc. :ukłon:
Pomyśl jeszcze nad tymi ws4, bo mam ten sam zestaw co Ty, cewka bez 2 zdan wybor najlepszy , panel niezbedny, natomiast słuchawki hm, u mnie przynajmniej juz po pierwszym razie leza wiecej nie ruszane.
Nie sa niezbedne - moga byc, moze ich nie byc ( jak nie jestes przyzwyczajona do sluchawek lub nie chodzilas dlugo z to juz w ogole )
Do cewki 11 koniecznie dokup sobie pinpointer, tu masz link choc wzialem chyba ost na ta chwile : http://www.wloczykij-forumposzukiwaczy. ... ead#unread, bo zglupiejesz kopiac do okola sygnalu tak by moc wlozyc cewke do srodka - najlepiej wez ten od yukona, jest bdb , cena dla forumowiczów tez , a bedzie Ci jak reka odjal lokalizowanie fantika.
Deus takie drobiazgi wyciaga ze bez to mozesz spedzic 10min nad dolkiem szukajac tego co wyciagnelas :spoko: no i koniecznie kup od razu sobie oslone na panel ja kupilem taka: https://www.youtube.com/watch?v=ZgnTRU824mc bo i na reke i na patyk nalozysz a ten silikon w tej samej cenie to bezsens ( 2 opcja zabezpieczenia ) w zestawie masz jeszcze kabure na pasek - jest bezuteczna, za to czapka jest spoko, tylko czarna i grzeje w leb - pamietaj ze w magnetiku masz 5 procent rabatu na haslo; włoczykij od pelnej kwoty zakupu za kazdym razem.

:pozdro:
Powodzenia :spoko:
hs3 40' > whites w5900 di pro sl > rutus proxima v.3.0 29cm cc >>> XP Deus > whites XLT > nokta makro simplex & Xp Deus Rc 11 28cm
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły
Has thanked: 110 times
Been thanked: 242 times

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: explokera »

Stefan79 pisze:Dodam jeszcze że głównie będę latał po polach . Zastanawiam się czy to ma znaczenie przy doborze cewki :hmm:
Nawet jesli Ci tylko chodzi o monety bierz cewke 11.
Do zestawu pin jak pisze Michal bo bez niego nie raz sie wk...sz szukajac sruciny z naboju mysliwskiego .
Sluchawki WS4 sobie odpusc wez zwykle z kablem za zaoszczedzone pieniadze kupisz pina a te bezprzewodowe to zwykly bajer i tak po paru wypadach panel bedziesz nosic w kieszeni wiec i kabel nie bedzie przeszkadzal.
These users thanked the author explokera for the post:
Stefan79
Rating: 5.56%
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
Stefan79
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 94
Rejestracja: 9 lip 2016, o 08:11
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Pogranicze Podlasko - Mazowieckie

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: Stefan79 »

explokera pisze:
Stefan79 pisze:Dodam jeszcze że głównie będę latał po polach . Zastanawiam się czy to ma znaczenie przy doborze cewki :hmm:

... Do zestawu pin jak pisze Michal bo bez niego nie raz sie wk...sz szukajac sruciny z naboju mysliwskiego .
Znam ten ból :mur: I dlatego po kilku wypadach kupiłem sobie marchewę :brecht:
Proszę Użytkowników i Dyrekcję , o przymknięcie oka na moją dysleksję :ukłon:
jusew
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 lis 2015, o 11:31
Województwo: Wielkopolskie

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: jusew »

Witam. Co do słuchawek to bym polemizował. Sam chodziłem na początku z słuchawkami na kablu i o ile zimą, wiosną się spisywały bo kabel można schować pod bluze to o tyle latem nie da rady i kabel się haczy o wszystko. (chyba, że nie patrzycie na wyświetlacz to jakoś by szło ogarnąć z kablem, ja czasem lubię zerknąć i mam panel schowany w etui na ręke) Dodatkowo zauważyłem, że gniazdo od panelu jest kiepskiej jakości i po pewnym czasie trzeba kombinować z jackiem aby było cokolwiek słychać [chyba, że tylko ja mam taką przypadłość]. Bieganie bez słuchawek naraża nas na to, że nas słychać z daleka bo deus się drze niemiłosiernie. To zmotywowało mnie by zakupić jednak WS4 a i przy okazji dokupiłem cewkę 9 z którą się bardzo przyjemnie chodzi szczególnie po lesie.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10903
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: yukon »

Tez nie wyobrazam sobie lazenia bez sluchawek,sa takie sygnaly na srebro ze bez sluchawek ich nie slychac w panelu,kabelkowe to nie wiem jak sie sprawuja bo nie uzywalem ale pewnie z ucha wypadaja,zwlaszcza jak sie kopie w biesach gdzie nie raz trzeba wlazic w krzaki i na kolanach sie posuwac, trzeba by jakis pałąk zamontowac jak maja baby na poczcie :D mam ws4 i sa super,nie cisna ,wszystko slychac pieknie,glowa sie nie poci a i pogadac z kumplem mozna bo slychac wszystko dookola.Na panel patrze bardzo czesto zwlaszcza jak teren zasyfiony luskami,szybko po vdi mozna odroznic luskini pelne naboje od dobrych celow,oczywiscie do pewnej glebokosci,pozniej vdi jak to w deusie nie dziala.No i patrze co jakis czas na ekran czy sie grunt nie rozstroil.Napewno nigdy nie bede trzymal panela w kieszeni bo musialbym co chwile sciagav rekawice aby go wyvcagnac.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
Stefan79
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 94
Rejestracja: 9 lip 2016, o 08:11
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Pogranicze Podlasko - Mazowieckie

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: Stefan79 »

Właśnie wróciłem z Magnetik-a z Deusem :diabełek: Wycieczka na ponad 400 kilometrów , ale komu by się chciało czekać na kuriera :brecht:
Teraz lecę z nim na pole , a jak wrócę przeczytam instrukcję obsługi :brecht:
Proszę Użytkowników i Dyrekcję , o przymknięcie oka na moją dysleksję :ukłon:
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły
Has thanked: 110 times
Been thanked: 242 times

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: explokera »

Stefan79 pisze:Właśnie wróciłem z Magnetik-a z Deusem :diabełek: Wycieczka na ponad 400 kilometrów , ale komu by się chciało czekać na kuriera :brecht:
Teraz lecę z nim na pole , a jak wrócę przeczytam instrukcję obsługi :brecht:

Nawet jeśli 400 w obie strony to wolałbym kuriera :)
Pewnie zaczęli kosic i orac na potęgę i nie chcesz oddać miejscowek konkurencji ,każda godzina się liczy :)
Teraz pozostało Ci czytać forumowe porady i wklejać foty zdobyczy ; )
These users thanked the author explokera for the post:
Gre-gre
Rating: 5.56%
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10903
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: yukon »

nie no na poczatku beda takie mysli:"co to za dzwieki,po co ja to kupilem dziadostwo,przeciez tym sie nieda szukac,oddac czy co robic?matko tyle kasy poszlo,ten wczesniejszy patyk co mialem byl lepszy" :D :brecht:
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: explokera »

yukon pisze:nie no na poczatku beda takie mysli:"co to za dzwieki,po co ja to kupilem dziadostwo,przeciez tym sie nieda szukac,oddac czy co robic?matko tyle kasy poszlo,ten wczesniejszy patyk co mialem byl lepszy" :D :brecht:
Tyle kapusty a to badziewie tylko pika buczy i trzeszczy a na dodatek jest taki lekkie ze czasami myślę że go zgubiłem :brecht: :brecht: :brecht:
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
Stefan79
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 94
Rejestracja: 9 lip 2016, o 08:11
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Pogranicze Podlasko - Mazowieckie

Re: Deus XP - co wybrać?

Post autor: Stefan79 »

yukon pisze:nie no na poczatku beda takie mysli:"co to za dzwieki,po co ja to kupilem dziadostwo,przeciez tym sie nieda szukac,oddac czy co robic?matko tyle kasy poszlo,ten wczesniejszy patyk co mialem byl lepszy" :D :brecht:
Nie ma tragedii :brecht: Wczoraj latałem z nim ze 20 minut . Trochę na programie 2 i 6 . Wyjęłam dwa gwoździe , lemiesz od pługa , tubkie i Boratynkę :diabełek: Na pewno trochę potrwa zanim zrozumiem , oczym on do mnie gada . Te jego poburkiwanie to nie gąg gareta :brecht: Dobrze będzie . Jest forum , jest Youtube i co najważniejsze. Jestem umówiony dziś na czternastą z gościem który już od dawna lata z deusem :popijawa:
Proszę Użytkowników i Dyrekcję , o przymknięcie oka na moją dysleksję :ukłon:
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”