Deus two box,nowy soft-4.0..

Wykrywacze metali marki XP Deus
Maximus1975
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2017, o 13:40
Województwo: Mazowieckie

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: Maximus1975 »

dla mnie ten HOT jest znacząco płytszy np.od G-DEEP czy czy G-MAXX...tylko ja mam cewkę 9' ale różnica jest znacząca...nie wiem dlaczego tak się dzieje...
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: yukon »

NIKT1313 pisze:A akumulator w tym remonte to taki mikry :( na ile ci starcza te 640mAH?
Zalezy kiedy naladuje, jak dzien przed wypadem to starcza na 10 godzin spokojnie,ale moj sprzeta ma ponad 3 lata,wymienilem tylko baterie w panelu ale nie jest orginalna i troszke slabiej trzyma niz orginal.
Co ciekawe kiedys mi juz migalo ze w cewce bateria jest zero ,a spokojnie 2 godziny jeszcze kopalem.
Teraz w nocy nie uzywam podswietlenia panela bo laze na sluch, i bateria w panelu trzyma elegancko,ustawione mam na 3sekundy wylaczanie podswietlenia,czasem zeby po vdi rozpoznac plytko lezaca luske wciskam guzik i panel zaswieci na chwile.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: yukon »

Maximus1975 pisze:dla mnie ten HOT jest znacząco płytszy np.od G-DEEP czy czy G-MAXX...tylko ja mam cewkę 9' ale różnica jest znacząca...nie wiem dlaczego tak się dzieje...
Takie szybkie pytanko a jak dlugo lazisz z deusem?
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Maximus1975
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2017, o 13:40
Województwo: Mazowieckie

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: Maximus1975 »

yukon pisze:
Maximus1975 pisze:dla mnie ten HOT jest znacząco płytszy np.od G-DEEP czy czy G-MAXX...tylko ja mam cewkę 9' ale różnica jest znacząca...nie wiem dlaczego tak się dzieje...
Takie szybkie pytanko a jak dlugo lazisz z deusem?
no szczerze to mam go rok ale mało obeznany jestem z tą wykrywką...wcześniej chodziłem na argo V.3
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: yukon »

Kolega ma z cewka 9" i jakos chyba plytsza jest mimo ze wielu twierdzi ze tak samo ciagnie jak 11",moze na krzaki lepsza 9" ale ja bym nie kupil.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Maximus1975
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2017, o 13:40
Województwo: Mazowieckie

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: Maximus1975 »

yukon pisze:Kolega ma z cewka 9" i jakos chyba plytsza jest mimo ze wielu twierdzi ze tak samo ciagnie jak 11",moze na krzaki lepsza 9" ale ja bym nie kupil.
nie miałem rozeznania i tak mi doradził doświadczony sprzedawca...teraz tez bym nie wziął...ale teraz to pozostanę z tą albo kupie tą nową...
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: yukon »

Nowa wcale glebsza nie bedzie,bedzie lepiej hulac w zasmieconym terenie i w duzej mineralizacji gleby i tyle,z reguly doswiadczeni dilerzy sa po to aby opychac to co akurat maja na magazynie, a nie aby ci pomoc ;)
A nie mozesz jej oddac?
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Maximus1975
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2017, o 13:40
Województwo: Mazowieckie

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: Maximus1975 »

yukon pisze:Nowa wcale glebsza nie bedzie,bedzie lepiej hulac w zasmieconym terenie i w duzej mineralizacji gleby i tyle,z reguly doswiadczeni dilerzy sa po to aby opychac to co akurat maja na magazynie, a nie aby ci pomoc ;)
A nie mozesz jej oddac?
mogłem bez problemu bo cena z 9" czy 11" była taka sama ale jak wszedł soft V.4 to dowiedziałem się że nikt nie kupi 9" bo V.4 daje duże osiągi dla cewki 11"..napiszę tak bo nie chcę się denerwować...poradzę sobie inaczej bo deus trzyma jednak cenę i najwyżej stracę ze 3-4 paki i zakupię z 11"...fakt że zakupiłem go też z upustem bo kupowaliśmy dwa deusy i garretta...szkoda słów..jest tak jak piszesz...zalegała 9" to weź pan 9"..nie blokuje się soft..nie trzeba kombinować itd...bezawaryjna praktycznie a miesiąc temu ją wymieniłem na nową bo całkowicie padły baterie...
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: Yarek vel KIM »

Kumpel teraz sprzedał 9" za 650
Awatar użytkownika
dropek
Moderator
Moderator
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2014, o 03:46
Województwo: Brak

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: dropek »

Panowie co to za teorie, że cewka 9" czarna bierze gorzej na sofcie 4.0 niż na sofcie 3.2? A na sofcie 4.0 cewka 11" jest dużo lepsza? :D Testowałem 9" czarną na 4.0 i nie potwierdzam tego. Stosunek zysków 11" między softami 3.2, a 4.0 jest taki sam jak na cewce 9" a wręcz wydaje mi się, że 9" lepiej sobie radzi na 4.0 niż na 3.2. Cewka 9" HF nie będzie głębsza od czarnych cewek ze względu na wysokie częstotliwości. W stosunku do czarnej 9" cewki, HF będzie płytsza na wyższych częstotliwościach i porównywalna na najniższej częstotliwości.
Maximus1975
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2017, o 13:40
Województwo: Mazowieckie

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: Maximus1975 »

dropek pisze:Panowie co to za teorie, że cewka 9" czarna bierze gorzej na sofcie 4.0 niż na sofcie 3.2? A na sofcie 4.0 cewka 11" jest dużo lepsza? :D Testowałem 9" czarną na 4.0 i nie potwierdzam tego. Stosunek zysków 11" między softami 3.2, a 4.0 jest taki sam jak na cewce 9" a wręcz wydaje mi się, że 9" lepiej sobie radzi na 4.0 niż na 3.2. Cewka 9" HF nie będzie głębsza od czarnych cewek ze względu na wysokie częstotliwości. W stosunku do czarnej 9" cewki, HF będzie płytsza na wyższych częstotliwościach i porównywalna na najniższej częstotliwości.
ja nie powiedziałem że cewka 9" radzi sobie gorzej tylko napisałem że cewka 11" podobno radzi sobie o wiele lepiej...ja zawsze słucham tych co mają coś do powiedzenia i sprawdzając w miarę swoich umiejętności wyciągam wnioski...
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: yukon »

Maximus jakis gosciu na FB w grupie XP Deus Polska chce zamienic cewke 11 na cewke 9 jak jestes zainteresowany :piwko:
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Maximus1975
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2017, o 13:40
Województwo: Mazowieckie

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: Maximus1975 »

yukon pisze:Maximus jakis gosciu na FB w grupie XP Deus Polska chce zamienic cewke 11 na cewke 9 jak jestes zainteresowany :piwko:
dzięki serdeczne..zaraz wejdę i zobaczę co to za temat....:)
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: yukon »

Chodza sluchy wsod hamerykancow ze najlepiej jeszcze raz zainstalowac soft 4.0,podobno cos tam zmienili od czasu faktycznego dnia premiery,ja dzis to zrobie.
Dziwne tylko dlaczego XP nic o tym nie pisze.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
dropek
Moderator
Moderator
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2014, o 03:46
Województwo: Brak

Re: Deus two box,nowy soft-4.0..

Post autor: dropek »

Dziwna sprawa. Goście którzy śledzą aktualizacje od kuchni twierdzą, że od 18 marca nie było nowych wersji softu v4.0. Ja natomiast stwierdzam różnicę w działaniu softu zainstalowanego w piątek, a softem zainstalowanym w sobotę :D Nie jest to kwestia ustawień, dostrojenia sprzętu podczas włączania czy zakłóceń, zbieg okoliczności też raczej nie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”