XP Deus

Wykrywacze metali marki XP Deus
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: XP Deus

Post autor: explokera »

Miałem 13 przez krótki czas czyli dwa wypady.
Jest stanowczo za ciężka ,nie jestem jakimś tam mikrusem i wzrost raczej mam słuszny więc na rozsuniętym stelażu do końca cewka ta po prostu gibie się jak niewyciśnięty Chiński mop na teleskopowym kiju.
Nawet gdy skracałem stelaż do cyfry 2 na skali cewka ciągnęła do ziemi jak magnes neodymowy do czołgu,jest zbyt ciężka nawet dla osób o niskim wzroście.
Co do namierzania to też nie jest kolorowo bo jej środek nie jest jej najczulszym miejscem więc trzeba poświęcić te kilka sekund przed rozpoczęciem kopania na namiar znaleziska.
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: fiszer5 »

Fajny test głębokości
https://youtu.be/_YE88FXXuBw
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: XP Deus

Post autor: Yarek vel KIM »

Ten test to jedna wielka ściema. Jest cwany, bo cewka jest nieruchoma. Gościu ma tak maksymalnie rozkręcone ustawienia, że gdyby to zrobił odwrotnie (ruszałby wykrywaczem a nie monetą) to kakofonia dźwięków by go zabiła.
zeppo035
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2016, o 20:54
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Re: XP Deus

Post autor: zeppo035 »

witam w tym teście ustawienia wcale nie są wyżyłowane na co dzień chodzę dużo wyżej co do 13 to odradzam w terenie lepiej sprawdza się 11 ja z 13 dałem rade jeden wypad podobno na większe przedmioty jest super ale waga mnie zabiła
deus ful 11 rc ws4
piter1205
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 49
Rejestracja: 13 paź 2015, o 20:10
Województwo: Świętokrzyskie

Re: XP Deus

Post autor: piter1205 »

Witam,posiadam Delta 4000 z cewka DD13 chodzę od ponad roku i to moja pierwsza wykrywka ,z militarką nie mam doświadczenia poza jedną ruska saperka,więcej monety trochę sreberek no i pozostałe,chodzę tylko na dyskryminacji.
Zastanawiam się nad zmianą i myślę nad Deus XP z 11 cewka i czy to naprawdę taka przepaść będzie.
Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: XP Deus

Post autor: yukon »

Bedzie pan zadowolony :D
Moze nie z glebokosci ale z ilosci srebrnych monet :spoko:
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
piter1205
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 49
Rejestracja: 13 paź 2015, o 20:10
Województwo: Świętokrzyskie

Re: XP Deus

Post autor: piter1205 »

No zobaczymy teraz z Delta 4000 i cewka 13 też sreberka są,myślę że trochę to zależy również od miejscówki.Ciekawe jakie różnice odczuje ,po nowym roku od kumpla minelab pożyczę i porównam a później m9ze Deus
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: XP Deus

Post autor: explokera »

Delta :brecht: :brecht: :brecht:
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
piter1205
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 49
Rejestracja: 13 paź 2015, o 20:10
Województwo: Świętokrzyskie

Re: XP Deus

Post autor: piter1205 »

explokera pisze:Delta :brecht: :brecht: :brecht:
Może śmieszne ale sreberek trochę mi nakosila podczas roku i to był mój pierwszy rok z przygodą. Pewnie deusem to juz zloto beede kopal :brecht: Pozdrawiam
piter1205
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 49
Rejestracja: 13 paź 2015, o 20:10
Województwo: Świętokrzyskie

Re: XP Deus

Post autor: piter1205 »

Koledzy chyba jednak będzie Deus,pytanie gdzie najlepiej kupić,chodzi o bezproblemowy ewentualny serwis,najlepiej jaki zestaw kupić pewnie będzie to bez panelu ponieważ chcę do 3 tys .Aby utrzymać gwarancję 5 lat trzeba serwisować to cacko ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: XP Deus

Post autor: Yarek vel KIM »

Talcomp. Jeden z trzech dystrybutorów na Polskę.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: XP Deus

Post autor: yukon »

Talcomp najlepszy podobno teraz,cewka 11,panel musisz miec juz lepiej nie miec sluchawek bezprzewodowych,mozesz sobie uzywac zwykle sluchawki,lepiej miec panel niz sluchawki jesli juz musisz na czyms oszczedzic.Moj ma ponad 3 lata inw serwisie nie byl,jedynie baterie zmienilem w panelu,ale siadla dlatego ze trzymalem patyka w zimie w garazu :idiota:
A no i sluchawki siadaja czesto,wlasnie zakupilem trzecie,znaczy sie sie same glosniczki siadaja.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
piter1205
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 49
Rejestracja: 13 paź 2015, o 20:10
Województwo: Świętokrzyskie

Re: XP Deus

Post autor: piter1205 »

Nie zależy mi na słuchawkach bo teraz też mam słuchawki z kablem ,tylko że opcja ze sluchawkami wychodzi taniej,no nic może coś tm dozbieram:-)
Sprawdziłem i widzę że trzeba to sobie skompletować ponieważ jak już jest zestaw w ofercie to że sluchawkami ,a rzeczoznawca słuchawki mogę sobie dokupić jakiś z niższej półki na rzecz panelu:- )
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: XP Deus

Post autor: explokera »

Kup od razu wersje z panelem a bez słuchawek.
Miałem wersje lite na początku i powiem Ci ze same słuchawki bez panela to pomyłka.
Co do skuteczności Delty to skoro nią znajdowales srebra to z Deusem w tych miejscach będziesz miał pełne kieszenie monet.
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
dropek
Moderator
Moderator
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2014, o 03:46
Województwo: Brak

Re: XP Deus

Post autor: dropek »

Potwierdzam, XP Deus 28RC lub z mniejszą cewką (jak wolisz) ale panel obowiązkowo. Jeśli nie chcesz brać od razu WS4 to koniecznie jakieś słuchawki przewodowe. Bardzo dobre są słuchawki FX-02 dedykowane dla Deusa - na początek spokojnie zastąpią WS4 - jedyna niedogodność to oczywiście kabelek, który nie jest taki gruby ;) by bardzo przeszkadzał - słuchawki ładnie brzmią i do tego mają regulację głośności na kabelku ...aha i są wg mnie bardzo wygodne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”