XP Deus

Wykrywacze metali marki XP Deus
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
irekszpodel
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: irekszpodel »

Gudziuk pisze:Irek wiesz co to znaczy słowo np., czyli na przykład. Znaczy to, że 11, czyli Twój zapisany program może być zmodyfikowaną dwójką, lub 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 i 10. Wszystko zależy od tego co oczekujesz od sprzętu tj. czego będziesz, chcesz szukać.
Radze Tobie dobrze sie w instrukcje wbić i narazie zapomnieć o ustawieniach typu ekspert, a do tego poczytaj trochę jak wykrywacze działają, powinno Tobie ułatwić pracę z Deusem.
No ja nie wiem czy kolega tak może radzić to że napisałeś ponad 700 postów nie upoważnia cię do takich wypowiedzi i do pouczania mnie co i jak mam robić tym bardziej że nie do końca wiesz co piszesz. Raz piszesz że każdy program jest inny później że nie np. Widać że lubisz burze w szklance wody.
Wytłumacz mi i innym użytkownikom jakie będą różnice w programie 11 ,a 14 w których będą takie same ustawienia wszystkich parametrów podkreślam wszystkich !
Dlaczego pytam ponieważ w jednej wypowiedzi spytałeś który program zmodyfikowałem ,a ja wyraźnie napisałem że zmieniłem bardzo dużo wiec nie jest podobny do żadnego fabrycznego.
Wiec nie ma to znaczenia który program modyfikowałem np. 2,3,4,7......
Gudziuk
SPEC
SPEC
Posty: 1194
Rejestracja: 20 paź 2012, o 20:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: XP Deus

Post autor: Gudziuk »

Irek :ukłon: :ukłon: :ukłon: :ukłon: :ukłon: litości. :bigun: :bigun: :bigun: :bigun: :bigun: :idiota: :patelnia: :omg: :omg: :omg:
Proszę Ciebie zacznij od instrukcji, a w szczególności, do czego dedykowane są programu od 1 do 10, w każdym innym przypadku dyskusja z Tobą jest bezcelowa.
Lepiej być głupcem wśród mędrców niż mędrcem wśród głupców
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: XP Deus

Post autor: Yarek vel KIM »

Irek, zadzwoń do mnie.
Denar
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 34
Rejestracja: 20 lis 2012, o 21:20
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: Denar »

Prosta odpowiedź na to jak wykryć boratynkę na 30 centymetrach w powietrzu:
Oprogramowanie V 2.0, program 6 Relic
czułość - 98
Balans gruntu manualny 87
Wszystkie inne ustawienia to ustawienia fabryczne.
Zakładając, że wykrywacz w gruncie w zależności od rodzaju gruntu traci 15 - 25% zasięgu to można ją wykryć do ok. 25 cm w ziemi.
Gudziuk
SPEC
SPEC
Posty: 1194
Rejestracja: 20 paź 2012, o 20:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: XP Deus

Post autor: Gudziuk »

Denar mam program 3.2, ale wszyscy mówią, że 2.0 jest lepszy. Jak to się ma do faktów?
Lepiej być głupcem wśród mędrców niż mędrcem wśród głupców
Denar
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 34
Rejestracja: 20 lis 2012, o 21:20
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: Denar »

Jak dla mnie oba są dobre. Mam jeden i drugi, ale najczęściej używam V2.0 ze wzgl. na przyzwyczajenie i to, że go lepiej znam.
Gudziuk
SPEC
SPEC
Posty: 1194
Rejestracja: 20 paź 2012, o 20:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: XP Deus

Post autor: Gudziuk »

Niestety muszę dać parę słów krytyki na temat Deusa. Po pierwsze wydaję się być absurdem, że za taką kwotę wykonany sprzęt jest z chińskich materiałów, wymagać należy jednak czegoś lepszego, a nie tandety chińskiej. Po niecałych trzech miesiącach użytkowania rozwalił mi się doszczętnie klips do ładowania sondy. Według mnie jest to totalna porażka tego sprzętu. To się po prostu zdarzyć nie może i tyle. Po drugie arogancja i bezczelność serwisu sięga zenitu. Na hasło kup kontakt jest od razu. Na hasło naprawa gwarancyjna od miesiąca nie mam kontaktu. W efekcie poniosłem koszty, aby mi elektronik naprawił klips do ładowania sondy, pewnie te milczenie miała za zadanie, abym kupił drugi klips, aż się boję pomyśleć co będzie jak mi siądzie bateria w sondzie. Pewnie będę musiał drugą sondę kupić.
Lepiej być głupcem wśród mędrców niż mędrcem wśród głupców
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: XP Deus

Post autor: Yarek vel KIM »

Klips to rzeczywiście ujnia. Ale z wmianą baterii nie ma problemu.
Denar
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 34
Rejestracja: 20 lis 2012, o 21:20
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: Denar »

Gudziuk, nigdy się do mnie nie zwracałeś z problemem. Mój mail niezmiennie denar58@gmail.com i telefon 602 224 228 i na żaden z tych kontaktów nie było zgłoszenia. Mój apel: zawsze kontaktuj się bezpośrednio, nie przez forum i upewnij się, że odbiorca odebrał Twoją wiadomość a nie oskarżaj bezpodstawnie serwis (serwis jest we Francji, ja jestem tylko dystrybutorem) o bezczelność i arogancję. Mam też złą wiadomość, że klips nie podlega gwarancji. Jego uszkodzenie jest najczęściej wynikiem nieuwagi, użycia nadmiernej siły, zakładaniem na nieoczyszczoną z błota i piasku cewkę itp. Jeżeli uważasz, że klips jest źle wykonany zgłoś to bezpośrednio u producenta, ja wyczerpałem swoje możliwości w tym temacie. Można kontaktować się przez stronę http://www.xpmetaldetectors.com ale po nowym roku ponieważ XP ma przerwę świąteczną między 22.12.13 a 2.01.14.
INKASO
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 30
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:19
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: INKASO »

Denar czy masz możliwość sprowadzenia cewki 11 do Deusa ?
Denar
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 34
Rejestracja: 20 lis 2012, o 21:20
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: Denar »

Ostatnio miałem 7 cewek 11" ale poszły, następne będą pewnie w lutym.
INKASO
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 30
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:19
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: INKASO »

W jakiej cenie będziesz miał bo już brałem kiedyś od ciebie cały zestaw Deusa xp
Denar
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 34
Rejestracja: 20 lis 2012, o 21:20
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: Denar »

1350 zł, chyba, że kurs euro się drastycznie zmieni.
INKASO
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 30
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:19
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: INKASO »

Jestem zainteresowany wiec jeżeli tylko bedą to daj mi znać na priv
Gudziuk
SPEC
SPEC
Posty: 1194
Rejestracja: 20 paź 2012, o 20:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: XP Deus

Post autor: Gudziuk »

Denar pisze:Gudziuk, nigdy się do mnie nie zwracałeś z problemem. Mój mail niezmiennie denar58@gmail.com i telefon 602 224 228 i na żaden z tych kontaktów nie było zgłoszenia. Mój apel: zawsze kontaktuj się bezpośrednio, nie przez forum i upewnij się, że odbiorca odebrał Twoją wiadomość a nie oskarżaj bezpodstawnie serwis (serwis jest we Francji, ja jestem tylko dystrybutorem) o bezczelność i arogancję. Mam też złą wiadomość, że klips nie podlega gwarancji. Jego uszkodzenie jest najczęściej wynikiem nieuwagi, użycia nadmiernej siły, zakładaniem na nieoczyszczoną z błota i piasku cewkę itp. Jeżeli uważasz, że klips jest źle wykonany zgłoś to bezpośrednio u producenta, ja wyczerpałem swoje możliwości w tym temacie. Można kontaktować się przez stronę http://www.xpmetaldetectors.com ale po nowym roku ponieważ XP ma przerwę świąteczną między 22.12.13 a 2.01.14.
Denar Ty se jaj robisz, czy o drogę pytasz? Wszystko podlega gwarancji również ten głupi klips. Czy nie uważasz za śmieszne to co piszesz? Przecież np. jak kupuje samochód to sprzedawca mi nie powie, że nie daje mi gwarancji na opony, ponieważ się ścierają na asfalcie. Dostaje gwarancje i już, bez względu, czy łapie kapcie, czy nie, czy jeżdżę, czy stoi.
Według mnie biorąc pod uwagę cenę sprzętu i aspirację producenta jest to po prostu żałosne i tyle, aż mam ochotę wystąpić z tym problemem do Rzecznika Praw Konsumenta bo czegoś takiego to jeszcze nie słyszałem, że nie daję się gwarancji na coś co już w fazie produkcji ma założone, że na pewno sie będzie psuło z winy użytkownika. Dosłownie mistrzostwo świata.
Powiedz co jeszcze nie podlega gwarancji w tym sprzęcie bo zaraz sie okaże, że tam wszystko jest nie objęte gwarancją.
Lepiej być głupcem wśród mędrców niż mędrcem wśród głupców
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”