XP Deus

Wykrywacze metali marki XP Deus
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: XP Deus

Post autor: Yarek vel KIM »

Irek, a na jakim programie robisz modyfikacje?
Bo te same ustawienia na 2-ce, będą inaczej zachowywać się na deus-szybki lub relikt.
Awatar użytkownika
irekszpodel
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: irekszpodel »

Mam wersje 3.2 ,wgrałem swój program 11 ponieważ zmieniałem jeszcze dźwięki.
Gudziuk
SPEC
SPEC
Posty: 1194
Rejestracja: 20 paź 2012, o 20:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: XP Deus

Post autor: Gudziuk »

ale jaki standardowy modyfikowałeś?
Lepiej być głupcem wśród mędrców niż mędrcem wśród głupców
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: XP Deus

Post autor: Yarek vel KIM »

Irek, który program od 1 do 10 modyfikowałeś i zapisałeś jako 11?
Bo to robi różnicę. Ogromną
Awatar użytkownika
irekszpodel
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: irekszpodel »

Nie pamiętam jaki to był program i nie chce mi się wierzyć żeby to miało jakikolwiek związek z różnicami pomiędzy dwoma takimi samymi programami wgranych pod innymi numerami na liście programów ,przecież to urządzenie cyfrowe, numer programu to tylko numer. Różnica może wynikać z ustawień w meni "expert" o których ktoś zapomniał. W telewizorze jeśli ustawimy "polsat" na 1 kanale to będzie gorszy obraz niż na 3 kanale. To tylko moje zdanie.
Gudziuk
SPEC
SPEC
Posty: 1194
Rejestracja: 20 paź 2012, o 20:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: XP Deus

Post autor: Gudziuk »

I błędne :grin: , zobacz choćby na częstotiliwość. Każdy program ma swoją. Jak zaczniesz modyfikować np. program 10, który jest przeznaczony na samorodki złota to wątpię, żebyś na nim wykopał boratynkę z 30 cm.
Lepiej być głupcem wśród mędrców niż mędrcem wśród głupców
Awatar użytkownika
irekszpodel
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: irekszpodel »

Skoro jest inna częstotliwość lub inny parametr został zmieniony to już nie jest taki sam program, jest to oczywiste wiec można powiedzieć że nie modyfikowałem żadnego programu tylko wgrałem swoje ustawienia. Dlatego zapytałem jakie koledzy mają ustawienia ponieważ ja ustawiłem z myślą o jak najlepszych osiągach. Lecz moje teoretyczne wywody myślowe mogą nie mieć odzwierciedlenia w terenie.
Gudziuk
SPEC
SPEC
Posty: 1194
Rejestracja: 20 paź 2012, o 20:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: XP Deus

Post autor: Gudziuk »

Irekszpodel masz wgrany program i go modyfikujesz. Jeżeli odbierasz telewizję w analogu to pomimo głębokich modyfikacji w HD nie odbierzesz. Jeżeli zapisujesz sobie swój program jako 11 to np. ten 11 jest zmodyfikowaną 2.
Lepiej być głupcem wśród mędrców niż mędrcem wśród głupców
Awatar użytkownika
irekszpodel
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: irekszpodel »

Gudziuk pisze:Irekszpodel masz wgrany program i go modyfikujesz. Jeżeli odbierasz telewizję w analogu to pomimo głębokich modyfikacji w HD nie odbierzesz. Jeżeli zapisujesz sobie swój program jako 11 to np. ten 11 jest zmodyfikowaną 2.
Czyli każdy program jest zmodyfikowaną 2.
Lecz nadal się nie dowiedziałem na jakich ustawieniach (nie programach) koledzy chodzą żeby kopać boratynki z 30cm.
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: XP Deus

Post autor: Yarek vel KIM »

Irek, kto napisał, że każdy program jest 2? Jeżeli uważasz, że obojętnie który program będziesz modyfikować to gratuluję. Przy takim założeniu nie zdziwię się, że nie kopniesz boratynki z 10 cm.
Pozdrawiam
ps. Długo masz Deusa?
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: XP Deus

Post autor: Yarek vel KIM »

Irek, kto napisał, że każdy program jest 2? Jeżeli uważasz, że obojętnie który program będziesz modyfikować to gratuluję. Przy takim założeniu nie zdziwię się, że nie kopniesz boratynki z 10 cm.
Pozdrawiam
ps. Długo masz Deusa?
Gudziuk
SPEC
SPEC
Posty: 1194
Rejestracja: 20 paź 2012, o 20:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: XP Deus

Post autor: Gudziuk »

Irek jest 10 różnych programów, które możesz modyfikować.
Lepiej być głupcem wśród mędrców niż mędrcem wśród głupców
Awatar użytkownika
irekszpodel
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: XP Deus

Post autor: irekszpodel »

Gudziuk pisze:Irekszpodel masz wgrany program i go modyfikujesz. Jeżeli odbierasz telewizję w analogu to pomimo głębokich modyfikacji w HD nie odbierzesz. [/color]Jeżeli zapisujesz sobie swój program jako 11 to np. ten 11 jest zmodyfikowaną 2.


Widzę że dyskusja zmierza na manowce ,ale tak już jest na każdym forum. Pytałem o coś bardzo prostego, ale dowiedziałem się całkiem nowych rzeczy.\
Pozostaje mi podziękować i życzyć 30-to centymetrowych dołków.
Gudziuk
SPEC
SPEC
Posty: 1194
Rejestracja: 20 paź 2012, o 20:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: XP Deus

Post autor: Gudziuk »

Irek wiesz co to znaczy słowo np., czyli na przykład. Znaczy to, że 11, czyli Twój zapisany program może być zmodyfikowaną dwójką, lub 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 i 10. Wszystko zależy od tego co oczekujesz od sprzętu tj. czego będziesz, chcesz szukać.
Radze Tobie dobrze sie w instrukcje wbić i narazie zapomnieć o ustawieniach typu ekspert, a do tego poczytaj trochę jak wykrywacze działają, powinno Tobie ułatwić pracę z Deusem.
Lepiej być głupcem wśród mędrców niż mędrcem wśród głupców
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: XP Deus

Post autor: Yarek vel KIM »

Irek, zrozum jedno - my chcemy Ci pomóc. Ale przyjmij do zrozumienia nasze wyjaśnienia, bo to jest podstawa do rozkminiania deusa.
Jeszcze raz: Każdy z tych 10 podstawowych programów jest niezależną bazą/zaczątkiem do szukania określonej grupy przedmiotów w określonych warunkach. I tak, jeżeli chcesz szukać większego żelastwa i dużego koloru modyfikujesz "relikt", jeżeli drobny kolor to "deus szybki" lub "gmpower", poszukiwania na plaży - 2 programy związane z plażą itp. Błędnie zakładasz, że wpisanie tych samych ustawień w jakimkolwiek programie da Ci ten sam efekt końcowy. Uwierz mi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”