Nowe cewki HF

Wykrywacze metali marki XP Deus
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Nowe cewki HF

Post autor: yukon »

Mi ostatnio zdechly sluchawki z HF,myslalem ze to bateria padla ale po wlaczeniu bylo jeszcze ponad polowa kresek,wczesniej mi sie to z czarna cewka nie zdarzalo.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
dropek
Moderator
Moderator
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2014, o 03:46
Województwo: Brak

Re: Nowe cewki HF

Post autor: dropek »

No niestety soft 4.0 wyciska ostatnie poty z RC i z WS4 jeśli same pracują, do tego cewka HF ma akumulatorek o większej pojemności więc stosunkowo dłużej wytrzyma niż w czarnych cewkach.

edit 17.08.2017:
aaa..., yukon to nie to, że bateria padła po prostu Ci się wyłączyły :P ..też tak mi się kiedyś, ale tylko raz, zdarzyło z tym, że z czarną cewką. Powodu wyłączenia nie znam do dziś... może określony, wygenerowany przez cewkę schemat tonów wyłączył WS4 lub jakiś mocny sygnał elektromagnetyczny z jakiegoś pobliskiego nadajnika.. albo nawet HAARP :hmm: :detektyw:
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Nowe cewki HF

Post autor: yukon »

Dzis jaja z Deusem a moze tak ma byc?
Dzien wczesniej w panelu ustawilem biala cewke,wyladowujemy sie z auta i biala cewke zostawilem w samochodzie a zabralem czarna cewke w las,na miejscowce zalaczam panel i sluchawki i normalnie bez przestawiania w panelu ktora cewka ma pracowac,moja cewka czarna zaczyna robic ze sluchawkami a na panelu pisze "no coil" i bateria pokazuje ze na wyczerpaniu,najpierw malo nie zemdlalem bo myslalem ze cewka padla i juz widzialem jak ide sam przez las, 4 km po biala cewke do auta a w kolo wilki wyja Indianie obserwuja zza krzakow,a tu patrze inna cewka w panelu wpisana,jak to dzialalo to nie wiem sam :zakrywa:
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Nowe cewki HF

Post autor: fiszer5 »

Oj Yukon Yukon... Bo jeszcze pomyślę że francuska technologia Cię przerosła :-P
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Nowe cewki HF

Post autor: fiszer5 »

Znalazła się druga z napisem :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Nowe cewki HF

Post autor: yukon »

A po co ten kod kreskowy zamalowales zeby ci cewki hakery nie zablokowaly przez satelite :D
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Nowe cewki HF

Post autor: explokera »

yukon pisze:A po co ten kod kreskowy zamalowales zeby ci cewki hakery nie zablokowaly przez satelite :D

Pewnie żeby jakiś forumowy szpenio od elektroniki nie sczytał kodu i nie podłączył bezprzewodowo jego cewki do popularnego wykrywacza z działu samoróbki i patenty :brecht:
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Nowe cewki HF

Post autor: fiszer5 »

Hahaha... Foto i cewka nie jest moja :diabełek:
Awatar użytkownika
MisterTwister
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 97
Rejestracja: 1 kwie 2017, o 16:00
Województwo: Śląskie

Re: Nowe cewki HF

Post autor: MisterTwister »

Ostatnio trochę chodziłem na białej 9-ce w trybie statycznym. Mam takie fajne poletka gdzie stacjonowała bateria flaków. Bardzo stabilna, zero wzbudzeń i czuła na drobnicę w tym trybie. Przy wolnym prowadzeniu cewki nie przepuści guzikowi, większej monecie nie mówiąc już o nieśmiertelniku. Mój ulubiony tryb to ten z dyskryminacją. Taki tryb rewelacyjnie się sprawdza na totalnym śmietniku, gdzie uzyskujemy dyskryminację wielkościową, pomijając śmieciowe wszechobecne drobinki kopiemy same konkrety.
Awatar użytkownika
MisterTwister
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 97
Rejestracja: 1 kwie 2017, o 16:00
Województwo: Śląskie

Re: Nowe cewki HF

Post autor: MisterTwister »

https://youtu.be/D5PkSld5s_s
Wysoka częstotliwość białych cewek robi wrażenie.
Muszę na nowo przeszukać stare wyczyszczone już czarną cewką fantodajne miejscówki białą na wysokich częstotliwościach.
Widać, że wysokie częstotliwości cewek HF nie tylko dobrze sobie radzą z drobnym goldem :spoko:
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”