Cewka + słuchawki ws4 - problem

Wykrywacze metali marki XP Deus
ODPOWIEDZ
cmr
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 5 cze 2014, o 22:16
Województwo: Wybierz

Cewka + słuchawki ws4 - problem

Post autor: cmr »

Witam,
Zakupiłem używaną cewkę + używane słuchawki ws4 i mam problem żeby odpalić to razem. Według instrukcji do sluchawek muszę wprowadzić nr cewki i tak właśnie zrobiłem. Dioda nawet zaczęła migać inaczej jakby się wszystko udało, ale pomimo wybranego programu jest cisza w słuchawkach. Słuchawki działają bo wydają dźwięki przy klikaniu. Wyczytałem że te dwa urządzenia mogą mieć inne oprogramowanie, ale nie wiem jak to sprawdzić i ewentualnie zmienić?
Może zmianę takiego oprogramowania można wykonać tylko z panelem? Są sprzedawane w komplecie wykrywacze tylko ze słuchawkami i pewnie są już ze sparowane, ale co jeżeli chcielibyśmy wtedy dołączyć drugą cewkę?
Proszę o pomoc.

Wysłane z mojego GT-I9192 przy użyciu Tapatalka
cmr
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 5 cze 2014, o 22:16
Województwo: Wybierz

Re: Cewka + słuchawki ws4 - problem

Post autor: cmr »

Ok, znalazłem na zagranicznym forum identyczny przypadek i jest to na 99,9% wina wersji oprogramowania. W słuchawkach wersja 3.2 a w cewce prawdopodobnie 2.0.

Więc moja prośba do użytkowników deusa z panelem, chcących pomóc w aktualizacji cewki o kontakt. Może jest ktoś z Krakowa lub Tarnobrzega?


Wysłane z mojego GT-I9192 przy użyciu Tapatalka
cmr
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 5 cze 2014, o 22:16
Województwo: Wybierz

Re: Cewka + słuchawki ws4 - problem

Post autor: cmr »

Do lokalizacji po za Krakowem mogę również się wybrać na Śląsk. Jeżeli znajdzie się chętny pomóc to proszę o kontakt.

Wysłane z mojego GT-I9192 przy użyciu Tapatalka
cmr
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 5 cze 2014, o 22:16
Województwo: Wybierz

Re: Cewka + słuchawki ws4 - problem

Post autor: cmr »

Temat zamknięty, zresztą chętnych brak. Znalazłem wypożyczalnie narzędzi w Krakowie która miała na stanie deusa xp :) :)

Wysłane z mojego GT-I9192 przy użyciu Tapatalka
cmr
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 5 cze 2014, o 22:16
Województwo: Wybierz

Re: Cewka + słuchawki ws4 - problem

Post autor: cmr »

cmr pisze:Temat zamknięty, zresztą chętnych brak. Znalazłem wypożyczalnie narzędzi w Krakowie która miała na stanie deusa xp :) :)

Wysłane z mojego GT-I9192 przy użyciu Tapatalka
Dodam tylko ze sama aktualizacja zajmuje 2 minutki i jest banalnie prosta.

Wysłane z mojego GT-I9192 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”