Domek Bieszczady

Rady użytkowników forum
damianekstn
Porucznik
Porucznik
Województwo: Wybierz

Domek Bieszczady

Postautor: damianekstn » 20 gru 2016, o 12:21

Witam,15 stycznia wybieram się z dziewczyna w Bieszczady i mam problem z zakwaterowaniem. Polecicie jakies miejsce,osrodek w dobrej cenie ? W wakacje byliśmy w ,,folwarku na końcu swiata" pod Ustrzykami dolnymi i byłem bardzo zadowolony lecz jak się okazuje nie oferują zakwaterowania w okresie zimowym.
Awatar użytkownika
Agrawa
Porucznik
Porucznik
Podziękował : 88
Podziękowań: 30

Re: Domek Bieszczady

Postautor: Agrawa » 20 gru 2016, o 13:59

Może sprecyzuj w jakie rejony chcesz jechać?
http://www.trawniki.hg.pl/
Awatar użytkownika
Yarek
Moderator
Moderator
Województwo: Śląskie
Podziękował : 25
Podziękowań: 52

Postautor: Yarek » 20 gru 2016, o 14:41

Już Marku poleciłem koledze panią Marysię.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Podziękował : 265
Podziękowań: 182
Kontaktowanie:

Postautor: yukon » 20 gru 2016, o 14:57

Ja bym o tej porze roku nie jechal do Cisnej,chyba ze lubisz "bazar" z tandeta i plastikiem,ogolnie to musisz pojechac gdzies gdzie masz odrazu wejscie na duze szlaki,zawsze polecam ludziom aby zobaczyli okolice Krywego doline Sanu,worek bieszczadzki,ale to nie w zimie bo zbyt wiele nie zobaczysz,po dzikim Otrycie tez pewnie nie da rady polazic,chociaz wyprawa do chatki socjologa moze byc dla ciebie i dziewczyny piekna sprawa;)po nowym roku w chatce moze byc pusto,jedynie zarzadca tam bedzie przy cieplym kominkiu czekal,zalezy jakie klimaty lubicie,chatka socjologa to schronisko studenckie,tam jest klimat niezapomniany(pare fot nizej).

Jedz do Ustrzyk Gornych,Wetliny lub Wolosatego,tam sa wejscia na poloniny szlakami ktore sa zawsze przetarte i mozna wejsc na szczyty.W tych miejscowosciach masz bogata oferte od hoteli poprzez domki do agroturystyki czy schronisk.
W linku nizej masz wszystkie oferty wystarczy poogladac foty wynrac cos co cie interesuje i zadzwonic :piwko:

http://www.bieszczadyinfo.pl
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.

Wróć do „Nasze rady”