Orzeł austriacki

Rady użytkowników forum
Awatar użytkownika
saper83
SPEC
SPEC
Województwo: Wybierz

Re: Orzeł austriacki

Post autor: saper83 » 27 sty 2018, o 13:04

Co do orła z nr 11 to lipa jak cholera. Skóra która stanowi tło dla cyfry 11 nie ma więcej jak kilka lat. Poza tym orzeł błyszczy się jak psu ... Nawet fakty trzymane w szufladzie ciemnieja. Chociaż Amerykanie lubią błyszczący styl co wielokrotnie widziałem na ich forach poświęconych emblematom z I wojny. Ale ta skóra to aż mnie mdli.
Awatar użytkownika
DITKU
SPEC
SPEC

Post autor: DITKU » 27 sty 2018, o 13:13

pika pisze:
26 sty 2018, o 22:36
11 oczywiście,że był,działali koło Łańcuta, apropo emblematu stare węgry, na bank lewy, mocowania w postaci blaszek weszły pod koniec wojny, wszystkie możliwe i oryginalne ,czytaj z ziemii, herby i blachy były z mocowaniem na uszka łezki, pozdrawiam
To że jakiś przedmiot nie jest wykopany a ma mocowanie takie a nie inne nie skreśla go automatycznie . Skoro piszesz ze weszły pod koniec wojny to tym bardziej nie ma co się mocowaniem sugerować zwłaszcza ze w dobie internetu można teraz kupować przedmioty gdzie tylko chcemy. Jeszcze długo po wojnie te herby były noszone .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
major
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Województwo: Podkarpackie

Post autor: major » 27 sty 2018, o 13:39

Odszukałem moją sztukę, i być może to w czymś pomoże.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
DITKU
SPEC
SPEC
Has thanked: 3 times
Been thanked: 29 times

Post autor: DITKU » 27 sty 2018, o 14:04

saper83 pisze:
27 sty 2018, o 13:04
Co do orła z nr 11 to lipa jak cholera. Skóra która stanowi tło dla cyfry 11 nie ma więcej jak kilka lat. Poza tym orzeł błyszczy się jak psu ... Nawet fakty trzymane w szufladzie ciemnieja. Chociaż Amerykanie lubią błyszczący styl co wielokrotnie widziałem na ich forach poświęconych emblematom z I wojny. Ale ta skóra to aż mnie mdli.
Orzeł jest mój i nie wiem co on robi w tym wątku ... mniejsza w to. Co do skóry, nabywając go nie tym się sugerowałem bo można tam wsadzić nawet papierek po cukierku. Co do jego połysku to już kwestia gdzie fant był przechowywany.

https://www.mutargy.com/katonai-regiseg/huszarcsako
W linku możesz sobie porównać
These users thanked the author DITKU for the post:
major
Rating: 6.67%
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze rady”