Jaki wykrywacz wybrać :)

Rady użytkowników forum
Awatar użytkownika
alun
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Imię: Artur

Re: Jaki wykrywacz wybrać :)

Post autor: alun » 15 lut 2018, o 14:05

Po rozpakowaniu sprzętu pierwsze wrazenie ok taki troszke plastikowy panel i myślałem ze wyświetlacz bedzie wiekszy ogólnie pierwsze wrazenie pozytywne po uruchomieniu tez ok głośny jest i miłe dla ucha dzwięki i pierwsze testy powietrzne no i podstawa słuchawki chyba ze wzmocnienie audio sie podkreci bo jak sie macha monetą to jest głośny sygnał a za moment cisza prawie nie słychać takie moje pierwsze wrażenie a co bedzie dalej to się okaże
delta 400 eurotek pro 11DD fisher f4 argo NE
Kostek
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Województwo: Wybierz

Post autor: Kostek » 15 lut 2018, o 14:20

Słuchawki sporo dają. Sam będę musiał zainwestować w nie. Jest również dość stabilny. Na max czułości gruncie na 1 zaskoczyło mnie jak latał po zaśmieconym terenie. Choć jeszcze będę musiał spr jak ma się tryb statyczny i jednoczesny.

Zrób jakoś osłonę od razy na cewkę, byle jako. Jakoś dość szybko mi się spód zarysował i to po paru h latania :o
Awatar użytkownika
alun
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT

Post autor: alun » 15 lut 2018, o 14:45

własnie ogladałem ze niby jest osłona ale zintegrowana z cewką przyklejona myslałem ze bedzie w zestawie sa tylko pokrowce na elektronikę i dobra rada z osłoną chyba ze kupie mają na allegro bo taka sama jest cewka jak ma alter
Kostek
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY

Post autor: Kostek » 15 lut 2018, o 14:49

Sam będę kupował na allegro osłonę. Choć zabezpieczyć zawsze można jakoś prowizorką :P
Awatar użytkownika
korner
ST-PLUTONOWY
ST-PLUTONOWY
Województwo: Lubelskie

Post autor: korner » 15 lut 2018, o 16:21

Warto zdobyć osłonę. Te cewki bardzo łatwo połamać...
:pokręcony:
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.

Post autor: explokera » 15 lut 2018, o 17:05

Jaką osłonę na cewkę? :)
Jedne z najbardziej pancernych cewek bez wypełnienia żadnymi żywicami chcecie pakować w osłony???
Nie wiem czy wiecie,że montowanie osłon na cewki znacząco wpływa na zasięgi już o dodatkowej wadze nie wspomnę
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
slawek153
Kapitan
Kapitan
Imię: Sławek

Post autor: slawek153 » 15 lut 2018, o 17:21

explokera pisze:
15 lut 2018, o 17:05
Jedne z najbardziej pancernych cewek bez wypełnienia żadnymi żywicami chcecie pakować w osłony???
Nie wiem czy wiecie,że montowanie osłon na cewki znacząco wpływa na zasięgi już o dodatkowej wadze nie wspomnę
Explo ale ty lubisz dźwigać więc w czym problem, co to dla takiego pakiera jak ty osłona :D :D :D

Kostek
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY

Post autor: Kostek » 15 lut 2018, o 17:40

explokera pisze:
Do Rutusa Argo NE.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek

Post autor: explokera » 15 lut 2018, o 17:56

Pogadamy o osłonach na cewki jak zacznie ktoś zakładać tematy o tym dlaczego niespodziewanie wzbudza mu się wykrywacz
Wtedy i ja zacznę dowcipkować na całego :brecht: :brecht: :brecht:
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
alun
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT

Post autor: alun » 15 lut 2018, o 19:11

expo a powiedz mi czemu by miał wykrywacz wariować skoro osłona jest z tworzywa ????
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek

Post autor: explokera » 15 lut 2018, o 20:33

alun pisze:
15 lut 2018, o 19:11
expo a powiedz mi czemu by miał wykrywacz wariować skoro osłona jest z tworzywa ????
Kup sobie tą osłonę ,wydaj na nią pieniądze,pomęcz się a po jakimś czasie jak dojdziesz do pewnych wniosków pier...niesz nią w krzaki waląc się saperką w głowę. :-D
Nim jednak zaczniesz słuchać rad specjalistów takich jak slawek153 i ją kupisz przyczep coś do cewki o wadze 100gram (bo tyle waży ta osłona) i pomachaj wykrywaczem ,zobaczymy czy ją kupisz tym bardziej ,że ciężar cewki z osłoną to nie jest główny powód aby tego gówna nie kupować
Awatar użytkownika
slawek153
Kapitan
Kapitan

Post autor: slawek153 » 15 lut 2018, o 20:40

explokera pisze:
15 lut 2018, o 20:33
alun pisze:
15 lut 2018, o 19:11
Kup sobie tą osłonę ,wydaj na nią pieniądze,pomęcz się a po jakimś czasie jak dojdziesz do pewnych wniosków pier...niesz nią w krzaki waląc się saperką w głowę. :-D
Nim jednak zaczniesz słuchać rad specjalistów takich jak slawek153 i ją kupisz przyczep coś do cewki o wadze 100gram (bo tyle waży ta osłona) i pomachaj wykrywaczem ,zobaczymy czy ją kupisz tym bardziej ,że ciężar cewki z osłoną to nie jest główny powód aby tego gówna nie kupować
Specjalista się odezwał 100 gram och bo za ciężko, a od kiedy explo taki delikatny się zrobił :D :D Ja chodziłem z osłoną i mi tam nie wadziła. Kiedyś w trawie uderzyłem w wystający ukryty pręt i cewka z osłoną cała.
Awatar użytkownika
alun
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT

Post autor: alun » 15 lut 2018, o 20:51

dobra panowie wystarczy docinek expo a ja nie mówiłem ze kupuje tylko ze myslałem jak zobaczyłem cewke ogulnie jest tam osłona tylko zintegrowana z cewką zgadza sie
Awatar użytkownika
korner
ST-PLUTONOWY
ST-PLUTONOWY
Województwo: Lubelskie
Has thanked: 7 times
Been thanked: 21 times

Post autor: korner » 16 lut 2018, o 14:22

explokera pisze:

Od uja one pancerne. W środku jest pianka, żadna żywica. Materiał ABS.
Tak wygląda cewka po naprawie tkanina szklaną, skutek spotkania małego pniaka i cewki przy -2 stopniach. Żebym jakoś konkretnie zaj... to bym się nie zdziwił, ale to było lekkie stukniecie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
These users thanked the author korner for the post:
slawek153
Rating: 6.25%
:pokręcony:
Awatar użytkownika
slawek153
Kapitan
Kapitan

Post autor: slawek153 » 16 lut 2018, o 14:45

Świetny przykład kolego, co do mądrości przesympatycznego kolegi Expo :D :D :D :D :D Zakładaj osłonę jak się boisz o swoją cewkę i szkoda ci ciężko uzbieranych pieniążków, a na pewno profilaktyka nie zaszkodzi. :spoko: Jak połamiesz cewkę to kolega Expo ci za free nie zrobi i nowej nie kupi. :brecht:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze rady”